[1/43] Gime CCCP

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: [1:43] Gime CCCP

Post by Gytis »

Aš manau, kad čia užvirs didelė diskusija. Šia tema buvau pasisakęs savo prisistatyme, kuris susirūkė, nepatikėsit, tris kartus. :duel 1992 aš dėl to ir mečiau rinkti rusiškus modeliukus, prasidėjo belia kas: kiekvienas pradėjo štampuoti kas ką nori, jokios sistemos, jokių standartų. Prasidėjo tokios gaisrinės, milicijos neaiškios, jubiliejinės tipo kaimo lygio, nekalbant jau apie rimtas samadielkas, jau tada kainavusias šimtus rublių, nu ir na...... Man kantrybė trūko. Jau tada Vilniuj buvo žmogelis, turėjęs apie 1500-2000 tik tarybinių ir rusiškų modelių 1:43. Kosmosas. Aš pabandysiu jį surast ir prisikviesti čia. Tarp kitko, į tą balą nespjaunu, manau šita žurnalinę seriją susipirksiu, be to jau užsisakiau Classicbus septynis autobusus. Bet sutikit, jų kokybė tikrai pakankamo lygio, ir kaina visai nesikandžioja, o ir gauti visus dar įmanoma. Nors savo kolekcijoje dviejų vienodų, skirtingų gamintojų, mašinėlių, šalia stovinčių, matyti nenoriu. Iš kitos pusės, kuo daugiau vieno modelio skirtingų modifikacijų tuo kiečiau, su tuo aš tikrai sutinku, nors ir čia kartais būna dilema (Porsche carrera s ir Porsche carrera 4s nu visiškai vienodi, gal dekolės gali 4-uku skiriasi).
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: [1:43] Gime CCCP

Post by Clementinas »

ZIS 101 A Sport - Nas Avtoprom

Image

Image

Image
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: [1:43] Gime CCCP

Post by Henris »

ZiS'as visai neblogai atrodo. Cia die-cast'as ?
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: [1:43] Gime CCCP

Post by Clementinas »

Taip, Die-cast. Modelis padarytas tikrai labai neprastatai, tik kad prie vairo galejo labiau pasistengti, ypac kabrioleta darydami :D
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: [1/43] Gime CCCP

Post by Gytis »

Kažkodėl man šioje temoje nuotraukas baisiai didėles rodo, tiksliau tik jų kampučius.
Post Reply