Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gedas wrote:Visi įspūdingi ir su įdomia 1:1 istorija. Ko dar trūksta iš pastarųjų dviejų dešimtmečių Bugatti modelių? :)
Bl. nesikeikiant.. buvau parases puse puslapio ir isjungiau langa netycia :(

Na, pakartosim: is bugaciu dar turiu saugykloj: EB110 Minichampso irgi melyna, EB110 sidabrini, EB110 Development, EB110S (visi trys Norevo), EB110SS Schumacher versija (MC), EB110S Pace Car(MC) ir 16/4 Veyron prototipas (Auto Art) - is viso 12 Bugatti modeliu, bet trecdalis pasikartojantys. EB110 man - kultine masina, beveik tokia pati kaip McLaren F1, kurio turiu 6 skirtingu spalvu :oops:, salia dar pastatyciau XJ220 (turiu MC melyna), Porsche 959 (MC sidabrinis) ir F40 (Herpa raudonas), dar truktu Diablo bet sito kol kas dar nieks neisleido tokio, kad man patiktu i lentyna :)

Gamyklinio Veyron nepirkau ir nepirksiu, nes tikra masina nepatinka, per daug viskas ispusta ir iscackinta, be to, kiekvienas tikras auto praktiskai unikalus, ir koks nors Looksmartas tuo pasinaudoja ir isleidzia 35 skirtingus modelius.. Cia tas pats kaip su Ferrari Enzo, F. FXX ir panasiai kur ranku darbo firmeles pasinaudoja kolekcionieriu silpnybem :lol: Teko skaityti Atkinsono (pono Byno) straipsni, kai testavo Veyrona ir lygino su savo maku F1, tai vyrukas liko prie Mako. Vis tik seniau masinos turejo daugiau asmenybes ir kazkokia specialia aura, dabartiniai superkarai ta prarado, per daug viskas komerciska.

Na o ko dar truksta - tai EB112 (yra Norevo, bet labai brangus ir retas, dar Aquavit, dar brangesnis ir retesnis, nors is esmes tai tas pats modelis tik kita dezute, ir dar buna ranku darbo neoficialus modeliai, bet tu praktiskai nepasitaiko prekyboj); EB110 Asimetriskas (Ban Sengo, Gandini EB110 studija kur abu sonai skirtingi ant tos pacios masinos) ir ItalDesign studija ID90 (studija "busimojo" EB110 tema). Kiek zinau, Galiber dar neisleistas musu mastelyje, o daugiau masinu lyg ir nera?
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Man 110-tas dengtais galiniais ratais patiko.. (t)
Idomiai atrodo..
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

O į Bugatti sąrašėlį dar būtų galima įtraukti tokį daiktą:
Image
B- Engineering Edonis - Masterpiece, built on the mechanics and chassis of the bugatti EB110 SS by the original bugatti engineers, but with 3.7l twin turbo (instead of the 4turbos on the eb110) and RWD only. Only 21 built, 700hps.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gedas wrote:O į Bugatti sąrašėlį dar būtų galima įtraukti tokį daiktą:
Image
B- Engineering Edonis - Masterpiece, built on the mechanics and chassis of the bugatti EB110 SS by the original bugatti engineers, but with 3.7l twin turbo (instead of the 4turbos on the eb110) and RWD only. Only 21 built, 700hps.
21 Edonis pagamintas???!!! Galvojau, kad tik 2 :lol: Siaip abu variantus (prototipa auksini is nuotraukos ir "serijini" raudona) yra Yow isleides, bet man nepatinka, labai netikslus :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Pamirsau ikelti paskutinio pirkinuko nuotraukas! Kalba eina apie Sparko 1968 Bizzarrini Manta, sukurto Giorgetto Giugiaro ir pristatyto Turino parodoje kaip pirmasis ItalDesign darbas. Vienas is pirmuju automobiliu su trivieciu salonu, kur vairuotojas sedi viduryje, sukurtas ant lenktyninio bandomo 1967-uju LeMano Bizzarrini su Chevy V8 ir nudazytas sita ryskia tiurkio spalva su oranziniais tarpeliais prie variklio skyriaus tikrai buvo salono paziba..

Image

Image
Last edited by Paulius43 on 2011 May 12, 11:36, edited 1 time in total.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

To laikmečio superkarų koncepcijos (t)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Naujintelaitis, smirdantis derva ir dazais, Provence Moulage 2010 Renault DeZir!!! Ispudingai grazus piktasis mazylis su idomiu duru sprendimu. Modelis puikus!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Po truputi mokausi fotografuot, kol kas visai neblogas rezultatas isejo mano manymu...
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Šitas išties gražus modelis. Tik įdomu, kodėl "Renault" nesusivaldė nepanaudojusi Audi R8 ant šono esančios juostos - šiuo atveju chromo spalvos :D

Image
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tikriausiai dabar bus tokia mada - kas antras sportinis auto tures sonine metaline ar chromuota juosta :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Idomiai ziurisi. Jei paleistu konvejeri, butu nesilpnas konkurentas Pezui RCZ.
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Vitas wrote:Idomiai ziurisi. Jei paleistu konvejeri, butu nesilpnas konkurentas Pezui RCZ.
Ar jama kas tuos pežus? :)
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

CitroFriend wrote:
Vitas wrote:Idomiai ziurisi. Jei paleistu konvejeri, butu nesilpnas konkurentas Pezui RCZ.
Ar jama kas tuos pežus? :)
Prancuzai jama..jau praeita vasara nemazai ten maciau.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

As cia pas mus Ispanijoj irgi maciau viena kita.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

Paulius43 wrote:As cia pas mus Ispanijoj irgi maciau viena kita.
Angluose taip pat mates viena kita gatvej,neskaitant kruva sustatytu eikstelei pas dileri vietini
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Alezan De Tomaso Guará Barchetta ir Coupe Presentation, 1993. Surinkimas japonu meisto Yow Itoh, tiesiog nuostabu!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Čia jau ekskliuzyvai konkretūs (t) Kaip patys modeliai? Gal kokių pastabų turi? :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gedai, modeliai jega, palyginti neblogos formos ir tikslus (kadangi 'nete informacijos nera daug pernelyg issamios analizes nepadariau). Kupe versija man truputi neaiski del to a la stiklinio stogo, nes nesugebejau rasti tikros masinos nuotrauku. Siaip Alezano gamyklines Guaros stogas lygtai kitoks, be to, carmodel.it yra nuotrauku ir naujesnes versijos su kitokiu kapotu..

Tai mano pirmieji turimi surinkti kit'ai, tai tikrai dziugina aki, bet imho tai ypatingai priklauso nuo meistro... Turiu keleta nauju kitu ir bijau kam duoti, kad nesukakotu taip sakant.. pinigai dideli ir norisi tureti tobula modeli.

Na dar keletas fotkiu is senesniu modeliu.. pamirsau sukelt :D
Looksmart Ferrari I.DE.A PPG Pace car 1987, Mondial T baze, netinkamas keliams, keleta metu vykde peiskaro funkcijas PPG serijos lenktynese (berods tik moteru vairuojamos). LS - vienas is geriausiu pasirinkimu mano galva, Alezan ar Provence Moulage kit'ai turi truputi tikslesne soniniu langu forma bet bendrai LS daugiau detaliu ir siaip modernesnis reikalas :)

Image
Image

Image
Kaip matot maniskis siek tiek defektuotas, sonines fotoetchines groteles susiklaipiusios... :(
Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiam raudonuju tema...
Revell Ferrari Mythos Pininfarina 1989, Testarossa baze su V12, savo aiku vienas is ryskiausiu konceptu autosalonu padangese.. Daugeli metu buvo manoma, kad Pininfarina pagamino tik 1 vnt, bet pries keliolika metu isaiskejo kad Brunejaus sultono uzsakymu buvo pagaminta keletas variantu (raudoni, tamsiai melyni, su vairu desineje, kupe variantai), tokie modeliai isleisti MR ir Looksmarto, bet man asmeniskai nepatinka nes priekinis stiklas pernelyg status. Revellio variantas pigus ir gan tikslus :)

Image
Image

Image

Modelis is plastiko, viskas atsidaro, yra variklio detales, net spoileris pasikelia, nors niekad nebuvau istraukes, baisu kad nesuluztu :)
Image

Cia su savo anuku Rossa:
Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

2000-uju Ferrari Rossa Pininfarina, baze 550 Maranello, taip pat V12. Sukurtas pamineti PFarinos 70-meti, taip pat gavo geriausio metu koncepto titula. Mano modelis - Looksmart, imho geriausias kokybes/kainos santykis :)

Image
Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

O,Rossą užskaitom :)
Post Reply