Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Tikras lėktuvas, tuo metu tai čia buvo tikras kosmosas manau :) Grazus tikrai modelis, o kokybė manau gera, nes su konceptais būna menkas pasirinkimas kartais..
User avatar
zheniax
Posts: 370
Joined: 2013 Jun 08, 00:04
Kolekcionuoju: subaru,mitsubishi evo,truputis ralio,mc rae auto,keli rusai...

Re: Paulius43 kolekcija

Post by zheniax »

Atrodo super...kaip nemo automobilis...ispudingas... :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

(shake) Dekui!

Pataisiau tikros masinos nuotrauku linkus.. jau rodo :idea:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Gytį tu nokautavai su japonu. O šalia šito būtinai turi pasistatyti bordo DELAGE D8-120 CABRIOLET - 1939 L.E.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Nea,tas Delazhas man nelabai.. Yra kitu prioritetu! Bet pastebejimas geras :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Rodau viena iskasena..

AutoArt - Chevrolet Corvette SS (1957)

SS reiskia Super Spyder, spec. projektas XP-74 buvo pradetas vystyti 1956 metais po to kai komandos masina SR-2 patyre nedidele nesekme Sebringo lenktynese, buvo nuspresta sukurti nauja sportini auto kuris nebutu bazinio modelio versija. Taip ir gime sis SS, 30% lengvesnis nei serijinis Corvette, su lenktyniniu varikliu isvyste net 290 kmh. Deja debiutaves Sebringe nebaige lenktyniu del gedimu o federacijai paskelbus gamintoju dalyvavima tokio tipo lenktynese General Motors teko "nurasyti" si specialu Corvette bandymams. Tiesa, masina pasitarnavo ir dar kitiems tikslams, bet apie tai bus veliau.

Modelis mano kolekcijoje nei daug nei mazai, 11 metu :D pirktas uz parduotuves kaina tai siandien negaliu ziureti i nukainuotus skelbimus (ir turbut nuo patirtos traumos nebeperku ka tik isleistu diecastu). Net ir siandien modelis stebina detalumu ir kokybe, grazus nudazymas, nepamirstos ivairios smulkmenos dziugina aki (medinis vairas, sutvirtinimo dirzai, salonas). Bet metalas, stori tarpai ir 1:1 rankos storio stiklai modelyje man siandien primena kodel taip megstu resininius modelius!

Vienas is nedaugelio lenktyniniu modeliu mano kolekcijoje, bet jis gal daugiau eksperimentinis taip kad tinka!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Gaila kad niekas neisleido mano mastelyje so burbuliniu stogu (berods 1/24 yra? o gal klystu).

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

corvette (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

AutoArt - Chevrolet Corvette Stingray (1959)

Sio auto istorija idomi bet ilgoka, reziumuojant: kai SS buvo "nurasytas" is lenktyniu, GM viena pasiliko o antra ("mulas", naudotas stabdziu bandymams) buvo nurasytas ir parduotas uz 1 doleri Billui Mitchellui (tuometiniam dizaino viceprezidentui). Mitchellas pasidare asmenini projekta XP-87, laisvalaikio metu dizaineriai ir konstruktoriai sukure Stingray ant senojo SS sasi su 4.6 l V8 311 AJ varikliu ir 250 km/h, kuri savininkas issiunte i lenktynes. 1960 metais laimejo SCCA cempionata, ir buvo isleistas i pensija, nors savininkas pristate projekta GM vadovybei ir gavo palaiminima patapt oficialiu gaminiu, t.y. jam padare nauja kebula, nudaze sidabro spalva (originalas buvo raudonas), itaise keleivio sedyne ir uzdejo reikiamus zenkliukus, ir stai naujos kartos Corvette konceptas Stingray! Parodose sulauke didelio pasisekimo ir dizaino linijos pateko i gamyba, C2 serija Sting Ray (pakeistas vardas i 2 zodzius). Veliau masina buvo grazinta savininkui, idetas dar galingesnis variklis 5,4 V8 su ipurskimu, 370 AJ, diskiniai stabziai ir vel perdazytas raudonai, dar ilgai naudotas kaip asmeninis... Galiausiai pateko i GM Heritage, grazintas i koncepto "busena" ir po siai dienai eksponuojamas.

Modelis velgi senas geras AutoArto diecastas, su savo mielon smulkmenom, is kuriu man pati ispudingiausia tai "sudeginti" duslintuvai.

Savininkas uz vairo:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Bus daugiau..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Azzunix »

Tikras gražuolis (t)
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Pas mane toks raudonas lentynoje stovi. (t)
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

(t)
ir smulkmena +1
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na pagaliau prisiruosiau ir paskutini parodyt..

AutoArt - Chevrolet Corvette Mako Shark (I) 1962

Sio modelio istorija ilga ir idomi, bet reziumuojant:
1958: Bill Mitchell nurodo sukurti naujo Corvette dizaina, ir panaudojus daug standardiniu detaliu sukurtas XP-700, pirma karta parodytas 1959ais metáis, raudonas, veliau 1961 perdazytas i sidabrini, ir modifikuotas prailginant prieky ir gala bei uzdedant bubble top, kuris buvo apgarintas aliuminiu kad apsaugotu nuo UV spinduliu. Efektas mano akimis juokingas: is isores permatomas o viduje sedi kaip po veidrodziu..

Image
Image
Image

1961: Bill Mitchel paskiria Larry Shinoda antaujinti XP-700 i XP-755 "Shark", islaikant stoga bet pakeiciant prieki ir sonus, kad taptu daug panasesnis i jau rodyta Stingray koncepta.

Image
Image

Idomumo delei galima pasakyti kad nudazymas ir spalva Mitchello prasymu turejo atitikti jo paties sugauto ryklio iskamsa. Beda ta, kad niekaip nepavyko surasti tinkamo atspalvio, tad kalbama kad dizaineriai viena vakara isliukine paeme iskamsa ir perdaze automobilio spalva, ir taip sefas buvo patenkintas!

1962: Galutine stadija: XP-755 vel pertvarkomas ir tampa Mako Shark. Stogas nuimamas (nors issaugotas, yra velesniu nuotrauku su stogu), perdazomas tamsesne spalva (ir maziau baltos dalies), atsiranda priekiniai buferiai ir centrine emblema (atrodo kaip lempa). Sis konceptas kartu su Stingray buvo vienas is labiausiai itakojusu busimu korveciu dizaino linijas.

Image
Image

Modelis kaip ir kiti AA, puikus, ypatingas nudazymas ir kt. detales.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na ir pabaigai AutoArt seimyneles nuotraukos:

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

super ryklius (t)
esu per discoveri laida apie corvette matęs ir būtent dažymo istorija įsiminiau labiausia.
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Sidabrinį turėjau, nes tiko pagal visų laikų greičiausių temą. Gražus trio (t)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Po zymiuju korveciu pereinam prie kazko zemiskesnio, kaimietisko, kiausiniu..

Le Mans Miniatures - Renault Zoom (Matra) (1992)

Patiko nuo pat pirmo karto kai pamaciau zurnaluose, ar prisimenat laikus kai visokie Smartai net nebuvo suprojektuoti ir mikroautomobiliai tebuvo konceptai? Tai stai vienas is ju. Sukurtas kartu su Matra, idomus tuo kad jo sasi "susitraukia" ar susilanksto i virsu taip susitrumpindama nuo 2,60 iki 2,35 m.:
Image

Image

Image

Image

Modelis resininis, paprastas kaip ir tikra masina, dilerines laidos. Kitas gamintojas, zymus savo kopijomis, Ministyle, taip pat ji isleido (t.y. nukopijavo), bet truputi prastesnis, LMM turi tikslesnes dekoles. Taip pat Ministyle isleido sviesiai violetini modeli (toks tikras irgi buvo) bet nekaip ziurisi man...
Gaila kad gamintojai kazkodel mano, kad konceptas veidrodeliu nereikia :duel (lygiai kaip ir Neo Alfa Canguro ar jau rodytas Ministyle Peugeot 806 Runabout).

Image

Image

Image

Image

Image

Cia su pusbroliu Ludo is 1994:

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
zheniax
Posts: 370
Joined: 2013 Jun 08, 00:04
Kolekcionuoju: subaru,mitsubishi evo,truputis ralio,mc rae auto,keli rusai...

Re: Paulius43 kolekcija

Post by zheniax »

Ispudingi automobiliai.tikra gurmaniska virtuve...:-)
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Azzunix »

Renault-Matra dažnai sugebėdavo kažką įdomaus sukurti
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Kai medvaržčiai didumo :D
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Varztus tai turbut paeme pirmus po ranka :)

Pratesiu kolekcijos demontravima, sikart serijiniai modeliai.. per abi masinas net 89 pagamintos!

Spark - Aston Martin V8 Vantage Zagato (1986-1988)
Pristatytas '86 metais and AM V8 Vantage bazes, kebulas kurtas ir sukurptas Zagato dirbtuvese. Planavo parduoti 50 bet pagamino 52 vnt.

Image
Image

Sparko modelis smagus bet kazkas ne visai taip ziurisi, manau kad sonine ir stogo linijas supjove, taip pat priekines groteles ne visai teisingos, nereikia to chromuoto remelio! Bet modelis grazus.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply