Pagrindinis diskusijų puslapis Modelių kolekcijos 1:18 mastelio kolekcijos

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:18 mastelio modelius.

Re: Supersportskarai 1:18

Standartinė Henris » 2021 Rgs 27, 20:04

Lena aišku be konkurencijos :D
O man įdomu, didelis kokybės ar detalumo skirtumas tarp Tecnomodel ir TSM ?
Man Tecnomodel patiko, bet pasirodė kad kaina didoka. Gal todėl kad mano pats modelis kaip automobilis nėra kažkokio WOW. Aišku Tecnomodel dar naudojasi, kaip sakei leidžia nišinius modelius. Ašku su OttO nepalyginamas dalykas, bet su TSM :?
Vartotojo avataras
Henris

Mastelis: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren

Standartinė Gedas » 2021 Rgs 28, 06:31

Pagal mano turimus modelius, sakyčiau, kad TSM tikriausiai geriau už Tecnomodel.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Vartotojo avataras
Gedas

Kolekcionuoju: supersportskarus

Standartinė Gedas » 2021 Spa 19, 10:45

Jaguar XJR-15 1990 Cult

JaguarSport ir TWR (Tom Walkinshaw Racing) jungtinėmis pastangomis 1990-aisiais gimė spartietiškas superkaras. Iš viso buvo pagaminta 53 vienetai, kurių kaina siekė 500 000 svarų. XJR-15 važiuoklė buvo paimta iš Le Mano nugalėjusio XJR-9, o kėbulą kūrė Peter Stevens, kuris buvo McLaren F1 bendraautorius. Skelbiama, kad tai pirmasis kelių automobilis pagamintas vien iš anglies pluošto ir kevlaro. XJR priešingai nei įpėdinis XJ220 turėjo visavertį 450 AG 6.0 V12 motorą. 1991-aisias buvo organizuojama XJR-15 lenktynių serija Formulės-1 trasose.
Labai temai reikalingam nepigiam Cult derviniui modeliukui neturiu priekaištų dėl išorės, tačiau salonas ir variklio detalės atrodo labai kukliai. Tikriausiai 1:43 Spark modeliuko viduriai yra smulkmeniškiau padaryti nei šiam.
P.S. Susipažinkite su Katia arba Catherine.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Vartotojo avataras
Gedas

Standartinė Paulius43 » 2021 Spa 19, 14:10

Kultinis plesrunas.. mano Sparko melynas irgi grazus :D Tiesa, man toks ispudis, kad siek tiek per aukstai stovi, matyt miestui vazineti skirta versija :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes

Standartinė RobertasRR » 2021 Spa 19, 14:54

įdomus Jagus :rx
dama pagyvina ekspoziciją :shock:
Vartotojo avataras
RobertasRR

Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18

Standartinė Gedas » 2021 Spa 19, 17:03

Paveikslėlis
Pagal 1:1 gal priekį reikėtų sužeminti, bet šiaip nebūčiau atkreipęs dėmesio :)

RobertasRR rašė:įdomus Jagus :rx
dama pagyvina ekspoziciją :shock:

TSM damos labai patiko. Atrodo tikroviškiau už stambokas American Dioramos panas.
Vartotojo avataras
Gedas

Standartinė Gedas » 2021 Spa 21, 10:39

Ferrari F40 1987 Hot Wheels

Suprantu, šokas, bet gavęs gražų seną Hot Wheels leidimo Ferrari F40 jį pasilikau, kaip atskaitos tašką turimiems Kyosho ir BBR palyginti, ir detalizavimo pasibandymams. Nors jis neturi pakeliamų priekinių žibintų, tai tikriausiai geriausias F40 leidimas iš senųjų pigiųjų diecastų. Detalizuotos Elite versijos vis dar nevaikiškai brangios ir toliau brangsta. Gaila, kad savo laiku neįsigijau HW Elite serijos lenktyninių F40 LM. Dabar vietoj 50-70 eurų reikia prirašyti trečią skaičių priekyje.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Gedas

Standartinė Gedas » 2021 Gru 01, 21:51

Lamborghini Diablo GT 1999 GT Spirit

Diablo GT buvo viena iš paskutinių beveik dešimtmetį gaminto Diablo modifikacijų. Iš kitų išsiskyrė mažesniu bendru svoriu dėl gausiai naudojamų lengvų kompozitinių medžiagų. Gamintojas jį vadino greičiausiu serijiniu pasaulio automobiliu (maks. greitis 338 km/h). Nors tai nebuvo labai tiesa, bet faktas, kad automobilis jiems gavosi įspūdingas. Iš viso buvo pagaminti 83 vienetai, kurie per trumpą laiką buvo išparduoti.
Tai jau trečias Diablo papuolęs į mano kolekciją. Mūsų kolega mažinosi savo sukauptą turtą, tad teko jo „pagailėti“ ir griebti už labai kuklią Otto modelio kainą. Uždaro tipo GT Spirit leidimas man visai deri prie turimų senųjų AUTOart - juodo prefacelift SV ir geltono GTR. GT Spirit buvo išleidę kelias šio modelio spalvas (oranžinę, žalią ir pilką). Nors pilka iš pradžių atrodo blankiai, gyvai vaizdas žymiai geresnis. Modeliukas išleistas 500 vnt. tiražu (kaip GT Spirit tai labai ne daug). P.S. Tik baigęs fotosesiją pamačiau, kad ištiko bambalinių stiklų bėda priekinį langą. Pataisysiu prie progos.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Gedas

Standartinė Gedas » 2021 Gru 01, 22:15

Alfa Romeo 33 Bertone Carabo 1968 Laudoracing

Carabo prototipas pasirodė 1968-aisiais ir tikriausiai pelnytai laikomas Countach ir kitų panašių pleišto formos superautomobilių protėviu. Nors jo serijinė gamyba nebuvo planuojama, automobilis buvo visiškai funkcionalus. Be to, jis turėjo žymiąsias pakeliamas (scissors) duris, vėliau tapusias privalomu Lamborghini atributu. Carabo gavo vabalo vardą. Pagal vieną iš vabzdžio rūšių buvo parinkta blizgi žalia spalva su oranžiniais akcentais. Patikrinau enciklopedijoje, pas mus toks vabalas vadinamas žygiu. Prieš kelerius metus nusišypsojo laimė Carabo pamatyti gyvai Alfa Romeo muziejuje. Tai vienas iš tų automobilių apie kurį nutaisęs eksperto mimiką gali drąsiai sakyti – laikui nepavaldus įspūdingas menininkų darbas.
Laudoracing leidimo modeliuką buvau nusižiūrėjęs dar vasarą, bet vis atidėdavau įsigijimą. Galiausiai užtikau vieną Italijos dilerį juos pardavinėjant pigiau nei pats gamintojas Prancūzijoje. Uždaro tipo modeliukui neturiu jokių priekaištų ir, svarbiausia, nereikėjo ypatingai permokėti (maždaug GT Spirit kainų lygis). Beje, įpakivimas labai priminė Ottomobile. Laudoracing parodė ypatingą Carabo prototipui, išleisdami net keturias modelio versijas - nuo muliažo iki daugiausiai detalių turinčios muziejinės. Dėl detalių pastarąją ir pasirinkau.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Gedas

Ankstesnis

Grįžti į 1:18 mastelio kolekcijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias