Pagrindinis diskusijų puslapis Modelių kolekcijos 1:18 mastelio kolekcijos

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:18 mastelio modelius.
[R]

Re: paniures_ garažas

Standartinė paniures_ » 2018 Spa 04, 18:27

Maisto 1:18 1971 DATSUN 240Z Red Collectable

Pagaliau atkeliavo JDM. Labai ilgai lauktas ir mylimas modelis [; Yra pasisekę realybėje ją vairuoti, tai labai norėjau ir spintoje turėti. Buvau gerokai nusivylęs "Maisto" ir bijojau dėl šito, bet nėra ko gailėtis.. Pora vietų yra kur prisikabinti, bet šiaip tai už juokingą kainą tikrai puiki mašina. Padangos net minkštos, kas ganėtinai reta. Greitu laiku turėtų atbildėti dar daug daug JDM legendų [;

PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
paniures_

Mastelis: 1:18
Kolekcionuoju: Muscle, JDM, Exotic

Standartinė skoonkaz » 2018 Spa 04, 21:40

Reiks ir man išbandyt "Maisto" dairiausi kažkada keli modeliai užkliuvo, labai patraukli kaina, bet taip ir liko.
Vartotojo avataras
skoonkaz
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: AUDI

Standartinė Gedas » 2018 Spa 05, 08:26

skoonkaz rašė:Reiks ir man išbandyt "Maisto" dairiausi kažkada keli modeliai užkliuvo, labai patraukli kaina, bet taip ir liko.

Pas mane 7 Maisto, bet daugiau „iš reikalo“ užpildyti spragas, bet yra ir keli, kuri tik jie išleidę. Labai jau skiriasi jų išbaigimo lygis. Berods, Diablo tai iškart atidaviau sūnui žaisti - net formos nesugebėta tiksliai atkartoti.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Vartotojo avataras
Gedas

Mastelis: 1:18
Kolekcionuoju: supersportskarus

Standartinė skoonkaz » 2018 Spa 06, 21:45

Gedas rašė:
skoonkaz rašė:Reiks ir man išbandyt "Maisto" dairiausi kažkada keli modeliai užkliuvo, labai patraukli kaina, bet taip ir liko.

Pas mane 7 Maisto, bet daugiau „iš reikalo“ užpildyti spragas, bet yra ir keli, kuri tik jie išleidę. Labai jau skiriasi jų išbaigimo lygis. Berods, Diablo tai iškart atidaviau sūnui žaisti - net formos nesugebėta tiksliai atkartoti.

Aišku, matyt neskubėsiu, nesiekiu turėti kuo daugiau ir greičiau :)
Vartotojo avataras
skoonkaz
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: AUDI

Ankstesnis

Grįžti į 1:18 mastelio kolekcijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias