Modelių kainos

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Modelių kainos

Post by Paulius43 »

Mano atveju t.y. mano megstamu gamintoju kainos daugmaz palaikomos, kazkiek pakile dabar bet jauciasi kainu skirstymas pagal marke (pvz. AutoCult, Matrix, NEO kai kurie keliais eurais brangesni uz kitus). Tenka gerokai atsirinkti, ka pirkti, nes pagal norus ir biudzeta nedaug 70-90€ kainuojanciu modeliu iseina papildyt lentynas..

Jau keli metai kaip nebesinori diecastu, tai ju kainu pokyciu nepastebejau. Tik viena aisku: Norevo naujo leidimo modeliu nebepirksiu turbut gyvenime, nes po poros metu ismetami dideli kiekiai su baisiom nuolaidom (15-30€ pardavimo kaina…), ar ta pastebejau konceptu modeliu atveju..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Modelių kainos

Post by Gedas »

Paulius43 wrote:Tik viena aisku: Norevo naujo leidimo modeliu nebepirksiu turbut gyvenime, nes po poros metu ismetami dideli kiekiai su baisiom nuolaidom (15-30€ pardavimo kaina…), ar ta pastebejau konceptu modeliu atveju..
Šitoj vietoj norėčiau būti Palmira - kartais tikrai jauti, kad kai kuriuos modelius tikrai nukainos, bet retai kada pataikau į tokias prognozes.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Post Reply