Figūrėlės / aksesuarai / ir panašiai

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Figūrėlės / aksesuarai / ir panašiai

Post by Paulius43 »

ooo graziu yra :lol: gaila, kad ne mano mastelis (ir brangokos).. as 1/43 porele turiu, galima sudeliot i tam tikra poza ir visi atributai irgi matosi. Esu postines nuotrauka bet dabar zlugusi Photobucket nasruose..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: Figūrėlės / aksesuarai / ir panašiai

Post by Gerb.Zigmas »

Nu bandau šitoje temoje paklausti... Nupirkau iš žmogaus 1:18 modelį už labai neblogą kainą, tačiau ratuose trūksta tų vadinamujų “centriukų”. Tai kilo mintis “pažaisti” uždedant kokius nors įspūdingesnius už originalius, aftermarket ratus. Gal patarsit kur ieškoti? Kokius pirkti? Ką turėčiau žinot ieškodamas/parinkdamas ratus?




Modelis Kyosho. Kiekvienas ratas prisisuka askirai su mažu varžteliu
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Figūrėlės / aksesuarai / ir panašiai

Post by Henris »

Na, manau pradeti reikia nuo eBay

Image
Image
Image
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: Figūrėlės / aksesuarai / ir panašiai

Post by Gerb.Zigmas »

Ebejui žiūrėjau prieš parašydamas postą ;) radau neblogą puslapį, tą kuris ant foro užrašytas. Ten turėčiau kažką išsirinkti. Tik įdomu kaip su tvirtinimu. Nes kaip minėjau ratai maunasi ne ant “ašies” o prisisuka varžteliu
Post Reply