Pagrindinis diskusijų puslapis Automodelių kolekcionavimas Aktualios diskusijos

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
[R]

Kaip valyti Modelius?

Standartinė RobertasRR » 2014 Sau 07, 23:05

Kaip valyti Modelius?
priemonės? kad nepakenktų valant :google
Vartotojo avataras
RobertasRR

Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18

Re: Kaip valyti Modelius?

Standartinė Paulius43 » 2014 Sau 07, 23:43

Pats geriausias budas - tiesiog ju neispurvinti (neapdulkinti) :lol: :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes

Standartinė Viktoras » 2014 Sau 08, 09:04

Aš moteriškos kosmetikos parduotuvėje nupirkau specialų teptuką (pudrai ar kam ten skirtas), tai juo ir valau dulkes. Pasikonsultavau su pardavėja, patarė kuris ten su švelniausiais šeriais kad lako ir dažų nebraižytų. Bet šiaip, kadangi spinta pas mane nėra sandari, didžioji dalis modelių yra saugoma boksuose, tad nedulka, bet tą mažąją dalį tenka valyt laikas nuo laiko :)

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Viktoras

Standartinė Paulius43 » 2014 Sau 08, 11:06

Neblogas, as pats turiu dideli teptuka, lygtai voveres plauku (irgi pirkau svelniausia), man atrodo su teptuku geriau pravalyti nedaug apdulkejusias sunkiai prieinamas vietas, o su tokiu makijaziniu didesnius pavirsius (pvz atsargiai reiketu braukti per langus, dureles, antenas ir kt. kur yra fotoetcho, jei diecastai tai turbut nereikes tiek vargintis).

Pirstu antspaudams naudoju koki nors specialu skudureli, popieriniu nosiniu, medvilniniu skudureliu ir kt. kad ir kokios svelnios butu nereikia naudoti nes meta plausa.

Esu girdejes kad smarkiai apdulkejusius modelius plauna su siltu muilinu vandeniu bet man asmeniskai neteko tokiu nei turet nei plaut :geek: Dar buna specialus modeliai poliruokliai dazu blizgesiu atnaujinimui (diecastams).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43

Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes

Standartinė Julius3 » 2014 Sau 08, 11:34

Galima dar su optikai skirtu šepetuku. Foto parduotuvėse manau bus.
Vartotojo avataras
Julius3

Kolekcionuoju: Alfa Romeo | Lamborghini | Lancia | Maserati

Standartinė Devilbullet » 2014 Sau 08, 12:31

Viktoras rašė:Aš moteriškos kosmetikos parduotuvėje nupirkau specialų teptuką (pudrai ar kam ten skirtas), tai juo ir valau dulkes. Pasikonsultavau su pardavėja, patarė kuris ten su švelniausiais šeriais kad lako ir dažų nebraižytų. Bet šiaip, kadangi spinta pas mane nėra sandari, didžioji dalis modelių yra saugoma boksuose, tad nedulka, bet tą mažąją dalį tenka valyt laikas nuo laiko :)

Paveikslėlis

Aš taip pat.
Vartotojo avataras
Devilbullet

Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars

Grįžti į Aktualios diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių