Kaip valyti Modelius?

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
Post Reply
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Kaip valyti Modelius?

Post by RobertasRR »

Kaip valyti Modelius?
priemonės? kad nepakenktų valant :google
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Kaip valyti Modelius?

Post by Paulius43 »

Pats geriausias budas - tiesiog ju neispurvinti (neapdulkinti) :lol: :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: Kaip valyti Modelius?

Post by Viktoras »

Aš moteriškos kosmetikos parduotuvėje nupirkau specialų teptuką (pudrai ar kam ten skirtas), tai juo ir valau dulkes. Pasikonsultavau su pardavėja, patarė kuris ten su švelniausiais šeriais kad lako ir dažų nebraižytų. Bet šiaip, kadangi spinta pas mane nėra sandari, didžioji dalis modelių yra saugoma boksuose, tad nedulka, bet tą mažąją dalį tenka valyt laikas nuo laiko :)

Image
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Kaip valyti Modelius?

Post by Paulius43 »

Neblogas, as pats turiu dideli teptuka, lygtai voveres plauku (irgi pirkau svelniausia), man atrodo su teptuku geriau pravalyti nedaug apdulkejusias sunkiai prieinamas vietas, o su tokiu makijaziniu didesnius pavirsius (pvz atsargiai reiketu braukti per langus, dureles, antenas ir kt. kur yra fotoetcho, jei diecastai tai turbut nereikes tiek vargintis).

Pirstu antspaudams naudoju koki nors specialu skudureli, popieriniu nosiniu, medvilniniu skudureliu ir kt. kad ir kokios svelnios butu nereikia naudoti nes meta plausa.

Esu girdejes kad smarkiai apdulkejusius modelius plauna su siltu muilinu vandeniu bet man asmeniskai neteko tokiu nei turet nei plaut :geek: Dar buna specialus modeliai poliruokliai dazu blizgesiu atnaujinimui (diecastams).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Julius3
Posts: 245
Joined: 2011 May 09, 12:11
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Alfa Romeo | Lamborghini | Lancia | Maserati
Location: Vilnius

Re: Kaip valyti Modelius?

Post by Julius3 »

Galima dar su optikai skirtu šepetuku. Foto parduotuvėse manau bus.
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Kaip valyti Modelius?

Post by Devilbullet »

Viktoras wrote:Aš moteriškos kosmetikos parduotuvėje nupirkau specialų teptuką (pudrai ar kam ten skirtas), tai juo ir valau dulkes. Pasikonsultavau su pardavėja, patarė kuris ten su švelniausiais šeriais kad lako ir dažų nebraižytų. Bet šiaip, kadangi spinta pas mane nėra sandari, didžioji dalis modelių yra saugoma boksuose, tad nedulka, bet tą mažąją dalį tenka valyt laikas nuo laiko :)

Image
Aš taip pat.
Post Reply