Pagrindinis diskusijų puslapis Automodelių kolekcionavimas Aktualios diskusijos

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
[R]

Artefaktų medžioklė

Standartinė Gytis » 2016 Bal 19, 22:38

Šį kart kelionėje į Vokietiją (rojų) :idea: galvoje pribrendo ir užgimė mintis apie naują temą.
Pradėkime nuo to, ką aš vadinu "artefaktais". Mūsų srityje, tai labai reti, dažniausiai jau nebegaminami modeliai.
Taigi būtent šioje kelionėje su tokiais modeliais man labai pasisekė ir šiuo klausimu ji buvo įpatingai produktyvi. Aš manau, kad pas daugumą mūsų anksčiau ar vėliau atsiranda tukių modelių, kurių mums būtinai reikia, bet dažniausiai jų neįmanoma gauti. Dabar aš ieškodamas sau modelių, galiu užtikti kam nors labai reikalingą modelį, ir man tikrai nesunku jį nupirkti. Būna tikrai retų variantų. Manau tokiais atvejais kiekvienas mūsų galime padėti vienas kitam. Siūlyčiau šioje skiltyje talpinti tuos modelius, kurių reikia jūsų kolekcijoms bet kokia kaina. Aišku gerai būtų, kad patalpintumėte ir kordinates, kaip su jumis galima skubiai susisiekti, užklupus tokį modelį. Taip pat norėtūsi, kad tai netaptų kažkokia biznio darymo vietą, o būtų greičiau pagalbos draugui skiltis!
Vartotojo avataras
Gytis
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda

Re: Artefaktų medžioklė

Standartinė Devilbullet » 2016 Bal 20, 09:31

Tikrai įdomi idėja, nes ateis laikas, kai visiems kurie turi griežtą temą, kurios nuosekliai laikosi, reikės tokios "pagalbos". Bet čia dar reikia tarkime stipriai padirbėti, kol išryškės tie "Artefaktai". Manau galima ir tam tikras lubas parašyti, nes kaip pats esi minėjęs, kai už MC prašo daiugiau nei LS, ko gero tada renkamasi LS. Ir manau teisingas požiūris, kad tai neturi tapti retų modelių gavimo būdu - pardavimui.
Vartotojo avataras
Devilbullet

Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars

Standartinė Gerb.Zigmas » 2016 Bal 20, 12:21

Nu tai tada bandom :)

Reikalingos B2 platformos Audi 80 arba 90. Abi buvo tiek dvidurės tiek keturdurės. Kokie modeliukai buvo gaminti iki galo nežinau, dvidurių berods nebuvo. Pridedu asociatyvias foto:

Paveikslėlis
img hosting

Paveikslėlis
windows 7 screen shot

Pasiekiamas visą parą (+47)46227464 :D
Vartotojo avataras
Gerb.Zigmas

Mastelis: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Standartinė Paulius43 » 2016 Bal 21, 13:45

Gera ideja, bet manau, kad reiketu deti konkretaus modelio nuotrauka, katalogo numeri, ir kainu lubas.. as daug tokiu turiu sarase bet reik perkratyti :)
Sita tema tiktu lygiai taip pat ir interneto parduotuvems ir t.t., ne tik fiziskai randant kazkur.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43

Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes

Grįžti į Aktualios diskusijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias