Pagrindinis diskusijų puslapis Automodelių kolekcionavimas Klausimai / patarimai / technologijos

Klauskite ir Jums bus atsakyta. Čia galite rašyti klausimus, susijusius su automobilių modelių kolekcionavimu.
[R]

Modeliai pagal užsakymą [redag.]

Standartinė lioba » 2014 Vas 09, 19:53

sveiki,sugalvojau rinkt neeilinius modelius,galima sakyt vienetinius,tai noreciau jusu paklaust,ar galima su kuo nors susisiekt kas gamina modeliukus kad pagamintu pagal pasirinkta modeli,spalva ir t.t.?o gal as kazko nerealaus noriu? :? :oops: gal kas esat su tuo susidure,kas, kur,kiek,ir t.t.aciu uz atsakymus
lioba

Re: klausimas?

Standartinė Gedas » 2014 Vas 09, 20:15

Labas,

Nori tikrai kazko nerealaus. Cia gi juvelyro darbas - gaminti modelius nuo nulio. Kiek ju valanda kainuoja? Kiek vien darbas atsieitu?

Bet klausimas geras :D
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Vartotojo avataras
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas

Mastelis: 1:18
Kolekcionuoju: supersportskarus

Standartinė Henris » 2014 Vas 09, 20:35

Praktiskai visi gamintojai gali pagaminti pagal užsakymą, jaučiu koks Amalgam su mielu noru pagamintų :D
Nerealaus nieko nėra, yra tik klausimas kiek esi pasirengęs dolerių sumokėti :D
Kokio mastelio ir koks tas modelis turi būti ? Pvz ?
Vartotojo avataras
Henris

Kolekcionuoju: Viskas kas greitai juda

Standartinė Gytis » 2014 Vas 10, 02:14

Nurnberge bendravau su Ukrainos firmos "Kimerija" savininku. Prie mano akių vokietukas pas jį užsakė Horch modeliuką, tokį, kaip pas jį garaže stovi. Apie kainas negirdėjau. Girdėjau, tik kai pasakojo kas reikalinga modeliui pagamint. Kuo daugiau informacijos suteiki, tuo tikslas is jis gaunasi, bet mane nustebino, kad iš esmės modeliui pagamint užtenka ir kelių nuotraukų. Ir partija norėtų kad būtų apie 50-60 vnt.
Vartotojo avataras
Gytis
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas

Mastelis: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda

Standartinė Paulius43 » 2014 Vas 10, 14:11

Lioba, pirmoj eilej reiketu pasakyt apie ka kalbi: tavo turetas Opel Ascona su tam tikru tiuningo paketu ir tikrais numeriais ar kazkoks niekad jokiame mastelyje negamintas modelis (pvz. kokia Jonusio formule).

Pirmu atveju galima pigiai issisukt ieskant donoro modelio ir meistro kuris ta modeli pagerintu ir atgamintu tiksliai pagal tikra auto.
Antru atveju sudetingiau ir priklausomai nuo mastelio, arba labai brangiai arba astronomiskai brangiai. Kaip ten bebutu net ir tam Kimmerijos Horchui uz 50 vnt serija reiketu is anksto pakloti tikriausiai 3.000 € (tai nera daug. nezinau kiek jie kainuoja bet 50x60 euru..)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43

Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes

Standartinė lioba » 2014 Vas 10, 17:14

Gytis rašė:Nurnberge bendravau su Ukrainos firmos "Kimerija" savininku. Prie mano akių vokietukas pas jį užsakė Horch modeliuką, tokį, kaip pas jį garaže stovi. Apie kainas negirdėjau. Girdėjau, tik kai pasakojo kas reikalinga modeliui pagamint. Kuo daugiau informacijos suteiki, tuo tikslas is jis gaunasi, bet mane nustebino, kad iš esmės modeliui pagamint užtenka ir kelių nuotraukų. Ir partija norėtų kad būtų apie 50-60 vnt.

gal butu galima kontaktus gaut to ukrainiecio?
lioba

Standartinė lioba » 2014 Vas 10, 17:20

Paulius43 rašė:Lioba, pirmoj eilej reiketu pasakyt apie ka kalbi: tavo turetas Opel Ascona su tam tikru tiuningo paketu ir tikrais numeriais ar kazkoks niekad jokiame mastelyje negamintas modelis (pvz. kokia Jonusio formule).

Pirmu atveju galima pigiai issisukt ieskant donoro modelio ir meistro kuris ta modeli pagerintu ir atgamintu tiksliai pagal tikra auto.
Antru atveju sudetingiau ir priklausomai nuo mastelio, arba labai brangiai arba astronomiskai brangiai. Kaip ten bebutu net ir tam Kimmerijos Horchui uz 50 vnt serija reiketu is anksto pakloti tikriausiai 3.000 € (tai nera daug. nezinau kiek jie kainuoja bet 50x60 euru..)

na nemanau kad labai jau kosmines tos kainos turetu but,manau kad kinieciai uz kelias serijas po koki 100vnt.nelabai ir nuplestu.tai va as ir ieskau kas galetu pagamint kaip Gytis auksciau minejo modelius is nuotraukos.
lioba

Standartinė Gerb.Zigmas » 2014 Vas 10, 17:38

Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?
Vartotojo avataras
Gerb.Zigmas

Mastelis: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Standartinė lioba » 2014 Vas 10, 18:58

Gerb.Zigmas rašė:Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?

mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)
lioba

Standartinė Gerb.Zigmas » 2014 Vas 10, 19:09

lioba rašė:
Gerb.Zigmas rašė:Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?

mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)

Nu iš dalies :D
Vartotojo avataras
Gerb.Zigmas

Mastelis: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Standartinė Paulius43 » 2014 Vas 10, 19:22

O tu tikrai esi isitikines kad tie modeliai bus unikalus?? Gal jau kazkas anksciau yra isleides :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Vartotojo avataras
Paulius43

Standartinė Henris » 2014 Vas 10, 19:29

lioba rašė:mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)
O tai čia žiauri paslaptis ? Pasakytum konkrečiai kokį pavyzdį, tai ir diagnozė būtų tiksli. Gal ir konversijos užtektų, dabar turim spelioti ko tamstai reikia :D
Vartotojo avataras
Henris

Standartinė lioba » 2014 Vas 10, 20:00

pvz.Brundzos Evo,Vataneno Peugeot 205,405,irt.t.ir pan.
lioba

Standartinė Paulius43 » 2014 Vas 10, 20:04

Evo tai Samara EVO? Tavo tiesa, sito kol kas nieks nedare dar kiek man zinoma (bent jau 1/43), ir man butu idomu nusipirkti 1 (ypac prezentacine versija). Pvz Brundzos VFTS isleista yra neviena versija (vengru gamybos is dervos ir kazkokia konversija esu mates nuotraukose), Brundzos treciuka dabar isleido cekai (IXO/Ist bazeje), o kiti turbut butu konversiju pavidale.

O del uzsienietisku tai pagooglink truputi :lol:
Vartotojo avataras
Paulius43

Standartinė Henris » 2014 Vas 10, 20:36

Jei kalbam apie Brundzos Samarą, tai ten EVA. Su evolution neturi nieko bendro.
Vartotojo avataras
Henris

Standartinė Paulius43 » 2014 Vas 10, 20:43

taip taip, VFTS EVO. :twisted:
Vartotojo avataras
Paulius43

Standartinė Azzunix » 2014 Vas 10, 22:39

Vataneno Pežukų tai tikrai yra, tik geros kokybės gauti yra retenybė..
Vartotojo avataras
Azzunix

Kolekcionuoju: Peugeot Rally cars, F1

Standartinė Henris » 2014 Vas 11, 13:59

Jei kalba eina apie 1:43 mastelį, tai manau ir koversijų užteks, tai daug supaprastina reikalą.
Su EVA bus sunkiau, bet įmanomas dalykas. Vienas iš pavyzdžių : http://www.michalmusil.cz/?p=295
Yra ir Lietuvoje meistrų galinčių padaryti tokio lygio koversijų, bet jie ar tingi ar nesudomina juos litais, kad nenori imtis darbo.
Vartotojo avataras
Henris

Standartinė Viktoras » 2014 Vas 11, 17:15

Henris rašė:Jei kalba eina apie 1:43 mastelį, tai manau ir koversijų užteks, tai daug supaprastina reikalą.
Su EVA bus sunkiau, bet įmanomas dalykas. Vienas iš pavyzdžių : http://www.michalmusil.cz/?p=295
Yra ir Lietuvoje meistrų galinčių padaryti tokio lygio koversijų, bet jie ar tingi ar nesudomina juos litais, kad nenori imtis darbo.

Jeigu tautiečiai tingi tai visada galima užsisakyt Rusijoj. Ten pilna meistrų, kurie pagal užsakymus modeliukus daro ;) Kainos, žinoma, atitinkamos... 200 Lt neapsiribosite tikrai :D
Vartotojo avataras
Viktoras

Standartinė Paulius43 » 2014 Vas 11, 18:14

Henri, dekui uz linka!! Superine ceko EVA!!! Matosi kad namudine, bet liuks padaryta! Sitos nebuvau dar mates... ech, noreciau!!! :rx :vrs
Vartotojo avataras
Paulius43

Kitas

Grįžti į Klausimai / patarimai / technologijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias