Modeliai pagal užsakymą [redag.]

Klauskite ir Jums bus atsakyta. Čia galite rašyti klausimus, susijusius su automobilių modelių kolekcionavimu.
lioba
Posts: 5
Joined: 2014 Feb 09, 13:48

Modeliai pagal užsakymą [redag.]

Post by lioba »

sveiki,sugalvojau rinkt neeilinius modelius,galima sakyt vienetinius,tai noreciau jusu paklaust,ar galima su kuo nors susisiekt kas gamina modeliukus kad pagamintu pagal pasirinkta modeli,spalva ir t.t.?o gal as kazko nerealaus noriu? :? :oops: gal kas esat su tuo susidure,kas, kur,kiek,ir t.t.aciu uz atsakymus
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: klausimas?

Post by Gedas »

Labas,

Nori tikrai kazko nerealaus. Cia gi juvelyro darbas - gaminti modelius nuo nulio. Kiek ju valanda kainuoja? Kiek vien darbas atsieitu?

Bet klausimas geras :D
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: klausimas?

Post by Henris »

Praktiskai visi gamintojai gali pagaminti pagal užsakymą, jaučiu koks Amalgam su mielu noru pagamintų :D
Nerealaus nieko nėra, yra tik klausimas kiek esi pasirengęs dolerių sumokėti :D
Kokio mastelio ir koks tas modelis turi būti ? Pvz ?
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3070
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: klausimas?

Post by Gytis »

Nurnberge bendravau su Ukrainos firmos "Kimerija" savininku. Prie mano akių vokietukas pas jį užsakė Horch modeliuką, tokį, kaip pas jį garaže stovi. Apie kainas negirdėjau. Girdėjau, tik kai pasakojo kas reikalinga modeliui pagamint. Kuo daugiau informacijos suteiki, tuo tikslas is jis gaunasi, bet mane nustebino, kad iš esmės modeliui pagamint užtenka ir kelių nuotraukų. Ir partija norėtų kad būtų apie 50-60 vnt.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: klausimas?

Post by Paulius43 »

Lioba, pirmoj eilej reiketu pasakyt apie ka kalbi: tavo turetas Opel Ascona su tam tikru tiuningo paketu ir tikrais numeriais ar kazkoks niekad jokiame mastelyje negamintas modelis (pvz. kokia Jonusio formule).

Pirmu atveju galima pigiai issisukt ieskant donoro modelio ir meistro kuris ta modeli pagerintu ir atgamintu tiksliai pagal tikra auto.
Antru atveju sudetingiau ir priklausomai nuo mastelio, arba labai brangiai arba astronomiskai brangiai. Kaip ten bebutu net ir tam Kimmerijos Horchui uz 50 vnt serija reiketu is anksto pakloti tikriausiai 3.000 € (tai nera daug. nezinau kiek jie kainuoja bet 50x60 euru..)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
lioba
Posts: 5
Joined: 2014 Feb 09, 13:48

Re: klausimas?

Post by lioba »

Gytis wrote:Nurnberge bendravau su Ukrainos firmos "Kimerija" savininku. Prie mano akių vokietukas pas jį užsakė Horch modeliuką, tokį, kaip pas jį garaže stovi. Apie kainas negirdėjau. Girdėjau, tik kai pasakojo kas reikalinga modeliui pagamint. Kuo daugiau informacijos suteiki, tuo tikslas is jis gaunasi, bet mane nustebino, kad iš esmės modeliui pagamint užtenka ir kelių nuotraukų. Ir partija norėtų kad būtų apie 50-60 vnt.
gal butu galima kontaktus gaut to ukrainiecio?
lioba
Posts: 5
Joined: 2014 Feb 09, 13:48

Re: klausimas?

Post by lioba »

Paulius43 wrote:Lioba, pirmoj eilej reiketu pasakyt apie ka kalbi: tavo turetas Opel Ascona su tam tikru tiuningo paketu ir tikrais numeriais ar kazkoks niekad jokiame mastelyje negamintas modelis (pvz. kokia Jonusio formule).

Pirmu atveju galima pigiai issisukt ieskant donoro modelio ir meistro kuris ta modeli pagerintu ir atgamintu tiksliai pagal tikra auto.
Antru atveju sudetingiau ir priklausomai nuo mastelio, arba labai brangiai arba astronomiskai brangiai. Kaip ten bebutu net ir tam Kimmerijos Horchui uz 50 vnt serija reiketu is anksto pakloti tikriausiai 3.000 € (tai nera daug. nezinau kiek jie kainuoja bet 50x60 euru..)
na nemanau kad labai jau kosmines tos kainos turetu but,manau kad kinieciai uz kelias serijas po koki 100vnt.nelabai ir nuplestu.tai va as ir ieskau kas galetu pagamint kaip Gytis auksciau minejo modelius is nuotraukos.
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: klausimas?

Post by Gerb.Zigmas »

Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?
lioba
Posts: 5
Joined: 2014 Feb 09, 13:48

Re: klausimas?

Post by lioba »

Gerb.Zigmas wrote:Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?
mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: klausimas?

Post by Gerb.Zigmas »

lioba wrote:
Gerb.Zigmas wrote:Lioba, koks modelis tave domina konkreciai? Siaip, smalsu :?
mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)
Nu iš dalies :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: klausimas?

Post by Paulius43 »

O tu tikrai esi isitikines kad tie modeliai bus unikalus?? Gal jau kazkas anksciau yra isleides :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: klausimas?

Post by Henris »

lioba wrote:mane domina sportiniai,ralio auto.patenkinau smalsuma? ;)
O tai čia žiauri paslaptis ? Pasakytum konkrečiai kokį pavyzdį, tai ir diagnozė būtų tiksli. Gal ir konversijos užtektų, dabar turim spelioti ko tamstai reikia :D
lioba
Posts: 5
Joined: 2014 Feb 09, 13:48

Re: klausimas?

Post by lioba »

pvz.Brundzos Evo,Vataneno Peugeot 205,405,irt.t.ir pan.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: klausimas?

Post by Paulius43 »

Evo tai Samara EVO? Tavo tiesa, sito kol kas nieks nedare dar kiek man zinoma (bent jau 1/43), ir man butu idomu nusipirkti 1 (ypac prezentacine versija). Pvz Brundzos VFTS isleista yra neviena versija (vengru gamybos is dervos ir kazkokia konversija esu mates nuotraukose), Brundzos treciuka dabar isleido cekai (IXO/Ist bazeje), o kiti turbut butu konversiju pavidale.

O del uzsienietisku tai pagooglink truputi :lol:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: klausimas?

Post by Henris »

Jei kalbam apie Brundzos Samarą, tai ten EVA. Su evolution neturi nieko bendro.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: klausimas?

Post by Paulius43 »

taip taip, VFTS EVO. :twisted:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: klausimas?

Post by Azzunix »

Vataneno Pežukų tai tikrai yra, tik geros kokybės gauti yra retenybė..
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: klausimas?

Post by Henris »

Jei kalba eina apie 1:43 mastelį, tai manau ir koversijų užteks, tai daug supaprastina reikalą.
Su EVA bus sunkiau, bet įmanomas dalykas. Vienas iš pavyzdžių : http://www.michalmusil.cz/?p=295
Yra ir Lietuvoje meistrų galinčių padaryti tokio lygio koversijų, bet jie ar tingi ar nesudomina juos litais, kad nenori imtis darbo.
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: klausimas?

Post by Viktoras »

Henris wrote:Jei kalba eina apie 1:43 mastelį, tai manau ir koversijų užteks, tai daug supaprastina reikalą.
Su EVA bus sunkiau, bet įmanomas dalykas. Vienas iš pavyzdžių : http://www.michalmusil.cz/?p=295
Yra ir Lietuvoje meistrų galinčių padaryti tokio lygio koversijų, bet jie ar tingi ar nesudomina juos litais, kad nenori imtis darbo.
Jeigu tautiečiai tingi tai visada galima užsisakyt Rusijoj. Ten pilna meistrų, kurie pagal užsakymus modeliukus daro ;) Kainos, žinoma, atitinkamos... 200 Lt neapsiribosite tikrai :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: klausimas?

Post by Paulius43 »

Henri, dekui uz linka!! Superine ceko EVA!!! Matosi kad namudine, bet liuks padaryta! Sitos nebuvau dar mates... ech, noreciau!!! :rx :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply