sharrasitto naujienos

Į kolekciją pateko naujas modelis? Rašykite čia ir kolegos įvertins.
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gerb.Zigmas »

Citrina (t) :)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gedas »

(t)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: sharrasitto naujienos

Post by Paulius43 »

akis net skauda koks ryskus! 8-) gerulis
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
ypatingas
Posts: 288
Joined: 2015 Jul 23, 12:58

Re: sharrasitto naujienos

Post by ypatingas »

Žiauriai gražus (t)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Pagaliau sulaukiau pasirodant. Rankose dar nelaikau, bet jau pakeliui pas mane :rx Neabejotinai bus TOP3 mano kolekcijos sarase :ugeek:

Image
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gedas »

Greičiausias pasaulyje vestuvių limuzinas :D Juokauju. Iškart matosi, kad puikus modelis ;)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Ko gero vienas is greiciausiu :D BRABUSAS oficialiai slepia pagreiti tiek iki simto, tiek vmax, bet neoficialiais duomenimis teigiama kad bus kazkas tarp 3.5s-3.7s :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=ic2EdfbkQUw o cia eargasmas :D
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by Azzunix »

Kaip tai man eargasmo nėr.. :roll: Koks tai IŽ su nutrūkusiu dusliaru..
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: sharrasitto naujienos

Post by Henris »

BRABUS dažniausiai kažkokias raketas daro. Čia kažkada net iš vargšo Smarto raketą padarė :lol:
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gedas »

Henris wrote:BRABUS dažniausiai kažkokias raketas daro. Čia kažkada net iš vargšo Smarto raketą padarė :lol:
Iš smarto fejerverkas gavosi, o ne raketa :D

Gaila, bet Youtube neperteikia taip garso - nebent su geromis ausinèmis tokią melodiją klausyti.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gytis »

Manau nuo vaizdo keistos reakcijos ne vienam prasideda, o išgirdus garsą belieka:

Image
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Kovas nepagailes man kolekcijos papildymo. Su Zigmo pagalba nukautas labai neblogas komplektukas ir vienu egzemplioriu noriu pasidalinti su jumis anksciau laiko.

Hamann Volcano (Neo)

Image
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gedas »

Oho. Kas čia toks?
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Gedas wrote:Oho. Kas čia toks?
Hamann kompanijos modifikuotas Mercedes-Benz SLR - jeigu neklystu greiciausias/galingiausias kada nors pagamintas SLR (jeigu nekalbesime apie SLR Stirling Moss versija be stogo, nes ju specifikacijos labai panasios).

Hamann Volcano gerokai galingesnis ir greitesnis uz standartini SLR ir siek tiek galingesnis bei greitesnis uz gamykline SLR 722 Edition versija.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: sharrasitto naujienos

Post by Paulius43 »

Naujasis MC Brabusas ispudingai atrodo (tiek masina tiek modelis (t) ), o vat to Hamman tai niekad nesupratau, kazkoks isdarkytas kapitaliai, na gerai, bus kelis padare, koks novorusas ir beskonis seichas nusipirks ir valio.. Cia mano asmenine nuomone apie to aparato isvaizda :) peace! :idea:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by Devilbullet »

Paulius43 wrote:Naujasis MC Brabusas ispudingai atrodo (tiek masina tiek modelis (t) ), o vat to Hamman tai niekad nesupratau, kazkoks isdarkytas kapitaliai, na gerai, bus kelis padare, koks novorusas ir beskonis seichas nusipirks ir valio.. Cia mano asmenine nuomone apie to aparato isvaizda :) peace! :idea:
Man ir panašus įspudis dėl Hamman, bet pats modelis tai manau labai gerai padarytas ;) , tik kad realus jis truputį perspaustas. O SLR tai iš esmės man patinka :)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Paulius43 wrote:Naujasis MC Brabusas ispudingai atrodo (tiek masina tiek modelis (t) ), o vat to Hamman tai niekad nesupratau, kazkoks isdarkytas kapitaliai, na gerai, bus kelis padare, koks novorusas ir beskonis seichas nusipirks ir valio.. Cia mano asmenine nuomone apie to aparato isvaizda :) peace! :idea:
Brutalus dizainas. Jeigu atvirai, man jis baisus, drakoniskas, bet tokie automobiliai sukurti sokiruoti, issiskirti is minios ir 100proc yra kas tiesiog kaifuoja nuo tokio dizaino ir bodykit'o. Nes jis pamines visus estetikos standartus ir zmones kurie gali sau tai leisti, vertina tokius modelius kaip saviraiskos priemone. Mes ko gero to niekada nesuprasime, bet jiems tai superwow, nes tokie modeliai kaip SLR paprastas originalus pagal juos tera tik nuobodybe su dideliu gamyklinio isleidimo kiekiu. Tuo man sis modelis ir zavus, kad jis yra drasus, baisus ir labai issaukiantis. :)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by sharrasitto »

Modelis, kuris priverte pripazinti jo pranasuma. Modelis, kuri pamacius, atvepo zandikaulis ir budamas visiskai nesamoningoj busenoj paemiau ir suvedziau visus reikalingus duomenis norint ji isigyti. Ir stai, jis jau keliauja pas mane. Panasu, kad tema BRABUS/AMG/DTM siek tiek isejo is krasto is didelio rasto...

Emocija WIN. Visiskas nokautas.

Mercedes Sauber C9 (HPI RACING)

Image
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by Gytis »

Džiaugiuosi už tave, gal net kažkuria prasme pavydžiu! Aišku, savo kolekcijoje tokį turiu, tik kito gamintojo ir kito dažymo. Bet jei neturėčiau ir reiktų rinktis, tai prioritetas tik šiam modeliui. (t)
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: sharrasitto naujienos

Post by Azzunix »

HPI yra puikiai padirbėjęs prie šio modelio, kaip ir prie kai kurių kitų iš šios serijos, kaip pvz Mazda 787B (t)
Seilėjuos ir dabar matydamas šias foto(p*rno)grafijas, bet turiu pasiteisinimą - ne mano tema :cry:
Post Reply