Supersportkarai 1:18

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:18 mastelio modelius.
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Azzunix »

Ogo čia tai ištraukei (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Paulius43 »

Gerulis C112, man labai patiko savo laiku (kai buvo pristatytas, pamenu kaip sele varvejo vartant Ratu zurnala)...

Modelio nudazymas tai fantazija. Laukiu nesulaukiu kada kas isleis normalu 1/43 (siai dienai isleistas tik kit formoj vienas nelabai tikslus ir praktiskai neimanoma jo surast).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by sharrasitto »

geras conceptas! :o
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Porsche 959 / 1987 / Minichamps

Visiems gerai žinomas legendinis Porsche, greičiausias savo laikmečio serijinis automobilis, kuriame buvo išbandyta daug technologinių naujovių.
Susigundžiau geru CK parduotuvės pasiūlymu ir nenusivyliau - nors modelis uždaro tipo, neatrodo padarytas pigiai, proporcijos geros. Viskas tvarkoje. Labai norėjau balto su baltais ratlankiais - man toks gražiausias, neatrodo sunkiai kaip kitų spalvų.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
skoonkaz
Posts: 242
Joined: 2017 Aug 06, 21:28
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: AUDI
Location: Vilnius

Re: Supersportskarai 1:18

Post by skoonkaz »

Um... Porsche, patinka man tie seni "poršai" :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Paulius43 »

(t) (t) mano 1/43 irgi baltas :lol: reikia susiimt ir nufotografuot pastaruju 3 metu naujienas turbut...
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Azzunix »

Paulius43 wrote:(t) (t) mano 1/43 irgi baltas :lol: reikia susiimt ir nufotografuot pastaruju 3 metu naujienas turbut...
Reiktų reiktų :) žodis ne žvirblis :D
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Paulius43 wrote:(t) (t) mano 1/43 irgi baltas :lol: reikia susiimt ir nufotografuot pastaruju 3 metu naujienas turbut...
1:43 turėjau sidabrinį Minichamps. Tai tikriausiai antra spalva, kuri patiko :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Honda NSX JGTC 2003 Raybrig #100 / Autoart

Honda NSX be abejonės vienas iš gerbiamiausių japoniškų sportinių automobilių ir tai rodo vis kylančios jų kainos. Vis dėlto standartinis modelis mano kolekcijoje atrodytų kiek per lėtas lyginant su greičiausiais italais ar vokiečiais. Laimei visą šitą lėtumo bėdą išsprendžia lenktyninė versija, važiavusi Japonijos čempionatuose. Jis nuo lyginant su standartine turi vos ne dvigubai galingesnį variklį, generuojantį apie 500 AG.
Modelis vėlgi uždaro tipo, bet labai detalus. Daug jo detalių patinka. Kietai atrodo tie melsvi priekinių žibintų gaubtai, ortakiai ir sparneliai.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Henris »

NSX tikrai jeginis :vrs
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gerb.Zigmas »

Piktas (t)
ypatingas
Posts: 288
Joined: 2015 Jul 23, 12:58

Re: Supersportskarai 1:18

Post by ypatingas »

Didelis pelekas (t)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Ačiū! Keli vaizdeliai iš Youtube:

Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Venturi 400 Trophy / 1992 / Ottomobile

Beveik pora dešimtmečių gyvavusi Venturi gamintoja iš superkarais nelabai galinčios pasigirti Prancūzijos buvo matoma tiek automobilių parodose, tiek lenktynių trasose. Nedidelė kompanija buvo įžengusi net į Forumulę-1 (1992-aisiais pelnė 1 įskaitinį tašką). Le Mane sekėsi visai neprastai - pasiektos pergalės atskirose įskaitose.
1992-aisiais buvo pagaminti 73 identiški 400 Trophy automobiliai, kuriais buvo lenktyniaujama tik jiems skirtoje lenktynių serijoje. Lengvutis kevlaro kėbulas leido svorį sumažinti iki 1020 kg, o 3 litrų twin-turbo variklis išvystė nekuklius 407 AG, stabdžiai - tų laikų naujovė - pagaminti iš karbono. Galios ir svorio santykis gavosi tiesiog puikus (mano kolekcijoje ne tiek ir daug modelių turinčių geresnį, ypač iš to laikmečio). Dešimt 400 Trophy modelių vėliau gamyklos buvo perdaryti į tinkamus keliams ir pervadinti 400 GT.
Venturi modeliu papildyti kolekciją norėjau seniai, nors tuo pačiu laukiu kada nors išleidžiant greičiausias 600 SLM ar 600 LM versijas. Deja, su 400 Trophy pirkimu baigėsi gana liūdnai - pardavėjas iš Britanijos labai prastai supakavo modelį ir jis atkeliavo dalimis. Skaudžiausia žiūrėti į galinį spoilerį. Juokas pro ašaras - pamačiau iš kokios medžiagos gaminami Ottomobiliai :D Vis dėlto modelis patiko, labai gyvai atrodo. Įsivaizdavau, kad Otto produkcija lengva, bet pasirodo klydau - modelis gana sunkus.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
sharrasitto
Posts: 351
Joined: 2015 Sep 13, 16:48
Masteli: 1/18
Kolekcionuoju: Iconic Racing Cars
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by sharrasitto »

Kiek daug nuostabiu egzemplioriu! :rx
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Ačiū!
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Porsche 910 in Standox Crystal Rainbow / 1967 / Exoto Motorbox

Nedidelių gabaritų (4113x1680x980) Porsche 910 buvo 906-ojo modelio įpėdinis. Dėl F1 tipo ratų su viena centrine veržle automobilio nebebuvo galima eksploatuoti keliuose. Nors Le Mano 24 val. lenktynėse šis Porsche nepakonkuravo su Ford GT40 ar Ferrari P serijos prototipais (liko šeštas), vis dėlto atsigriebė nugalėję Niurburgringo 1000 km. Buvo naudojami 2,0 litrų 6 cil. 200 AG arba 2,2 litro 8 cil. 270 AG varikliai.
Exoto modelis mano lentynoje taip pat išsiskiria mažais gabaritais ir tikriausiai detaliausias modelis iš turimų. Keliskart gyvai apžiūrėjęs modelį, nuotraukose dar pastebėjau smulkmenų, kurias buvau praleidęs. Spalva Blue mėlyna išgalvota, bet, pasak Exoto, turėtų labai spindėti saulėje visomis vaivorykštės spalvomis. Kadangi pajūry lyja jau trečias ar ketvirtas mėnuo, turbūt teks laukti pavasario, kad įsitikinčiau :lol:
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Henris »

Jėginis :vrs
Pavasarį reikės užsukti peržiūrėt kaip spindi :D
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Henris wrote:Jėginis :vrs
Pavasarį reikės užsukti peržiūrėt kaip spindi :D
Būtinai. Per žiemą reikia susitvarkyti ekspoziją, kuri dabar dėl vietos trūkumo panaši į sandėlį :cry:
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Post Reply