Supersportkarai 1:18

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:18 mastelio modelius.
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Supersportskarai 1:18

Post by RobertasRR »

jei ne logo Ferrari, pagalvočiau kad koks britas, todėl ir kilo mintis paklausti
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

RobertasRR wrote:jei ne logo Ferrari, pagalvočiau kad koks britas, todėl ir kilo mintis paklausti
Ačiū, kad paklausei :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Lamborghini Miura Jota SVJ / 1972 / Kyosho

Miura buvo pirmasis tikras Lamborghini superkaras. Bėgant gamybos metams vis buvo patobulinimas, tačiau keliems išskirtiniams klientams buvo pagamintos unikalios versijos. Taip radosi Jota, SVR, SVJ modeliai. Konkrečiai SVJ versija technine dalimi nelabai skyrėsi nuo standartinės P400 SV. Didžiausi skirtumai matyti išorėje - papildomi aptakai, lengvintas kėbulas perforuotomis detalėmis ir pan.
Pas mane pateko vėlesniosios pilnai funkcinių Kyosho gamybos modelis. Modelis detalus, bet lyginant su turimais F40, Countach ar 512, būtent šiam trūksta tikslumo uždarant kapotą. Paskaitinėjau apžvalgas, ne pas mane vieną taip. Žinant, kad dabar Kyosho labiau orientuojasi į uždaro tipo modelius, tai neverta labai dėl apgailestauti.
Šiaip labai džiaugiuosi, kad pavyko surinkti legendinę seriją - Miura, Countach, Diablo ir Murcielago. Tiesa, Aventador kol kas atstoja Veneno :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Henris »

Miura nuostabi :twisted:
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Azzunix »

Netikėtai gerai sidabrinė spalva atskleidžia Miuros grožį (t)
o kokie spalvų variantai buvo?
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Supersportskarai 1:18

Post by RobertasRR »

Miura :rx
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Azzunix wrote:Netikėtai gerai sidabrinė spalva atskleidžia Miuros grožį (t)
o kokie spalvų variantai buvo?
Nebuvo variantų. Iš antrų rankų pirkau. Būna dar toks purpurinis su paauksavimais: http://www.carmodel.com/kyosho/08315pg/ ... 1972/66682
Bet nežinau, man gal sidabrinis gražesnis :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Paulius43 »

Grazuolis, kazkaip man mielesne "svari" originali Miura, bet modelis geras ir pasportintas ir sidabrinis (t)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Paulius43 wrote:Grazuolis, kazkaip man mielesne "svari" originali Miura, bet modelis geras ir pasportintas ir sidabrinis (t)
Džiaugiuosi, kad patiko Miura ne man vienam :) Mano visi Lambo pasportinti, išskyrus Murcielago. Realiai visokie patinka.
***
Praėjo nemažai metų, kol įvykdžiau sau duotą pažadą perfotografuoti F40. Visai smagiai pravėdinau tokiame šaltuke vieną iš savo mėgstamiausių modelių.

Ferrari F40 Light Weight Kyosho
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Henris »

OSOM !
User avatar
gintarinis
Posts: 295
Joined: 2011 Apr 06, 01:41
Kolekcionuoju: Mercedes-Benz
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by gintarinis »

Afigienas F40 !
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Supersportskarai 1:18

Post by RobertasRR »

f40 kosmosas :rx
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3070
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gytis »

Modelis žiaurus, tik aš nerizikuočiau taip tokio modelio engti. Šaltis modeliams daug pavojingesnis už vandenį! :idea:
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Supersportskarai 1:18

Post by CitroFriend »

Fainas juodas. Nėr subraižymų?
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Dėkui už komentarus. Neužtrukau aš tame šaltyje, tai iki galo tikrai niekas negalėjo peršalti. Plius saulė, prie namo ir pajūry šiaip šilčiau. Defektų lyg neturi. Gal šiek tiek padulkėjęs, bet pavaliau prieš fotosesiją.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

Ferrari Testarossa Koenig Bi-Turbo / 1985 / GT Spirit

1985-ųjų Frankfurto parodoje buvo pademonstruotas tikras tų laikų monstras - Koenig perdaryta Ferrari Testarossa. Pagrindinis akcentas - V12 varikliui sumontuoti du turbokompresoriai, našesnės aušinimo ir išmetimo sistemos. Viso to rezultatas - variklio galia padidinta nuo 390 iki 710 AG, iš vietos iki 100 km/h pagreitėjimas sutrumpėjo iki 3,8 sek., o maksimalus greitis padidėjo iki 340 km/h. Vėliau pasirodę gamykliniai Porsche 959 ar Ferrari F40 negalėjo pasigirti tokiu maksimaliu greičiu. Dizaineris Vittorio Strosek automobilį lyginant su standartiniu praplatino 17 cm ir tai leido užmauti 225/50 VR 16 padangas priekyje ir 345/35 VR 15 volus gale (ratlankiai BBS).
Tai pirmas GT Spirit modelis kolekcijoje. Ir pirmasis, kurio ratai net nesisuka aplink ašį... Bendras detalumas puikus. Jaučiasi modelio svoris.
Šiek tiek juokinga, kad kolekcijoje neturiu originalios testarossos, bet jau tris išvestines - F512 M, Mythos ir šis Koenig. Gailiuosi, kad savo laiku neįsigijau, nes dabar Kyosho leidimų kainos jau darosi nejuokingos. Bet gal laimė nusišypsos kokiame aukcione.

Image
Image
Image
Image
Image
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
skoonkaz
Posts: 242
Joined: 2017 Aug 06, 21:28
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: AUDI
Location: Vilnius

Re: Supersportskarai 1:18

Post by skoonkaz »

Testarossa... ech, seilė varva :) super modelis (t)
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Supersportskarai 1:18

Post by CitroFriend »

Tai visumoj nepatenkintas resino subtilybėm?
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3070
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gytis »

Labai gražus modelis. Man Testarossa pats pats tikriausias Ferrari-s. Aš visai apsidžiaugiau, sužinojęs, kad jų išleista virš 10000! Pasitaupius dar galima rasti už pakankamai padorią kainą. O čia dar Koenig! Šis pirmasis, pas mane trys vėlesni modeliai ant Testarossa bazės, o dabar dar ir Colanni darbą parsivežiau. O ir 512 kad turi gerai, Testarossa manau lengviau gauti. O blogiausiu atveju ir Burrago laikinai galėsi į kompaniją pastatyti. 18-am mastely ne tokie jau jie ir blogi. Pažinti eina. Aš kažkada senai, prieš 22 metus turėjau, tada kosmosas buvo, bet brangiai pardaviau, o prieš kokius 15 metų Kit pirkau, pats susidėjau, turiu pasakyt, patiko! Turiu kokius 7 Ferarius ir Lambus Burrago dar ir dabar 18-am mastely. 8-)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Supersportskarai 1:18

Post by Gedas »

skoonkaz wrote:Testarossa... ech, seilė varva :) super modelis (t)
Ačiū! Vis labiau ir man jis patinka. Kiek dvejojau užsisakydamas.
CitroFriend wrote:Tai visumoj nepatenkintas resino subtilybėm?
Ką jie sutaupė darydami nesisukančius ratus - net įdomu. Matosi ir taupymas ant dėžutės spaudos. Bet jei jie gamins tokio detalumo ir kainos nišinius modelius, bus puiku.
Gytis wrote:O blogiausiu atveju ir Burrago laikinai galėsi į kompaniją pastatyti. 18-am mastely ne tokie jau jie ir blogi. Pažinti eina.
Ačiū už vitaminą C :D

Testarosinių giminės suvažiavimas:
Image
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Post Reply