Gamintojai

Ką reikėtų žinoti kiekvienam automodelių kolekcionieriui...
User avatar
Kipshau
Posts: 22
Joined: 2018 Dec 13, 00:46
Masteli: 1:43
Location: Vilnius

Re: Gamintojai

Post by Kipshau »

Kas per gamintojas "Atlas"? Kažkur net mačiau "Spark by Atlas" ar kažką panašaus. Čia kažkoks Spark'o sub-brand'as? Kokybe stipriai nusileidžia, pvz Minichamps?
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Spark by Atlas tai galėjo tik prisisapnuoti, o šiaip tai dar viena žurnalinė firma, pagal kai kuriuos modelius manau, taip pat susijusi su Ixo. Į kolekciją, kaip ir d’Augustini ar Hachette tikrai galima statyti, skirtumai labai nedideli, o modelių tikrai gerų išleidžia. Be to, iš minėtų žurnalinių firmų, mano subjektyviu vertinimu, būtent Atlas turbūt yra geriausia.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Spark by Atlas tai galėjo tik prisisapnuoti, o šiaip tai dar viena žurnalinė firma, pagal kai kuriuos modelius manau, taip pat susijusi su Ixo. Į kolekciją, kaip ir d’Augustini ar Hachette tikrai galima statyti, skirtumai labai nedideli, o modelių tikrai gerų išleidžia. Be to, iš minėtų žurnalinių firmų, mano subjektyviu vertinimu, būtent Atlas turbūt yra geriausia.
Gyti yra ir Sparko zurnalkes, Japonijoj leidzia LeMans lenktyniu serija, toks pat principas kaip ir IXO gamybos modeliai - maziau detaliu, dekoliu ir pan. ir numusta kaina.

Kaip ir sakyta, tiek Atlas, tiek Hachette ar DeAgostini yra platinimo kompanijos savo produktu kataloge turincios ir modeliu serijas (modeliai yra kaip "priedas" prie zurnaliuko), ir dazniausiai sutinkami modeliai pagaminti IXO fabrikuose nors buna ir kitu (turiu pora "Metro" gamintojo).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Padiskutuokime! Kadangi Spark-as leidžia smalinius modelius, o iš esmės žurnaliniai modeliai turi būti pigūs, tai manau kad ten savo nagus prikišęs pats Minichamps. Galvoju, kad jie kaip ir BMW su krosoveriu stebėjo rinką ir bijojo investuoti, o tuo metu Ixo, kaip ir MB pasišildė šlovės spinduliuose ir susišlavė šaibyčių. Na panašiai kaip ir Tesla.
Norint išlikti konkurencingiems, teks ir Minimax-ui paleisti žurnalkių.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Gyti nesupratau kodel sakai kad Minichampsas nagus prikises? ka bendro turi su Spark?
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Paulius43 wrote:Gyti nesupratau kodel sakai kad Minichampsas nagus prikises? ka bendro turi su Spark?
Taigi, prieš kokius 5-6 metus bent jau Europoje buvo susimetę. Minichamps ui Spark as smalinius modelius gamino ir ar ne abu po Minimax sparneliu sėdi, ar tai patys jį ir sukūrę.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Ne, tai atskiros kompanijos, Minimax yra gamintojas su savo brendais (Spark, Bizarre ir anksciau RedLine). Su MC buvo susimete ant distribucijos ir kaip minejai resinkiu gaminimo, nors man atrodo, kad jau keletas metu kaip pora issiskyre, dabar juk turime Almost Real (tiksliai nezinau, bet MC spin-off turetu buti, pameni jie Niurnberge stende sumaisyti vitrinose kartu.. kad nereiketu svetimiems moket).
Kaip MC bando ismelzti daugiau saibu sukures MaxiChamps "brenda", tai Sparkas turbut nusprende eiti kitu keliu is perleisti savo modelius zurnalkese.. Cia tiesiog mano pamastymai.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Gamintojai

Post by Henris »

Nu jo, MC buvo Minimax'o distributorius Europoje.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Abejoju dėl Spark žurnalkių. Ten juk vien resininiai modeliai, per brangu žurnalkėms. Gal kitas koks gamintojas paleido seriją.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Gyti Gyti, nepasitiki manim? :lol:

Prasau
http://hcj.jp/24/home.html?_ga=2.589067 ... 1538058328
Reklamos nuotrauka:
https://i.ebayimg.com/images/g/Tr4AAOSw ... -l1600.jpg

Image

Image

Pirmas numeris Japonijoj uz mazdaug 7 dolerius kioskuose, kiti zinoma brangesni. Chebra ebejuj pirko po 30-40 doleriu mazdaug.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Man kažkoks kosmosas! Įdomu, koks tiražas? Ir neatrodo, kad kokybė būtų labai nukentėjusi.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Man kažkoks kosmosas! Įdomu, koks tiražas? Ir neatrodo, kad kokybė būtų labai nukentėjusi.
Supaprastintas dazymas (pvz, ratu, zibintu, kitokiu smulkiu detaliu), turbut ir viduj viskas paprasciau (be dekoliu ir dazymu), teoriskai principas kaip ir IXO ir pan gamybos supaprastinimo.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Kipshau
Posts: 22
Joined: 2018 Dec 13, 00:46
Masteli: 1:43
Location: Vilnius

Re: Gamintojai

Post by Kipshau »

Nu va, diskusijoje gimė tiesa :lol: Bet pats vis tik nusprendžiau pasiimti Minichamps modelį, vietoj Atlas, nors ir dvigubai brangesnis, o iš nuotraukų atrodo panašiai :?: Gal bus bent kažkokia išliekamoji vertė :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

Jei svarbu kokybe, ir patinka modeliu detalumas tai pasirinkimas teisingas! (nors neaisku apie koki modeli kalba eina..)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Kipshau
Posts: 22
Joined: 2018 Dec 13, 00:46
Masteli: 1:43
Location: Vilnius

Re: Gamintojai

Post by Kipshau »

Aišku, kad kokybė svarbu, tiesiog iš nuotraukų nepatyrusiai akiai kartais sunku nuspręsti, kas ir ko vertas. Modelis Porsche 959, kaip tik šiandien atvažiavo :)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3071
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Gamintojai

Post by Gytis »

Kipshau wrote:Aišku, kad kokybė svarbu, tiesiog iš nuotraukų nepatyrusiai akiai kartais sunku nuspręsti, kas ir ko vertas. Modelis Porsche 959, kaip tik šiandien atvažiavo :)
Dar atkreipk dėmesį, kad Minichamps turi supaprastintą “žurnalinę” versiją Maxichamps!
User avatar
Kipshau
Posts: 22
Joined: 2018 Dec 13, 00:46
Masteli: 1:43
Location: Vilnius

Re: Gamintojai

Post by Kipshau »

Gytis wrote:Dar atkreipk dėmesį, kad Minichamps turi supaprastintą “žurnalinę” versiją Maxichamps!
Aha, bet Maxichamps kainos visai ne žurnalinės ir kiek matau, kartais kainuoja ne ką pigiau, nei koks akcijinis Minichamps, todėl kol kas jais nepasitikiu ir stengiuosi vengti :shock:
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Gamintojai

Post by Paulius43 »

959 pagal pinigus tai man Spark'o geriausias variantas.. Nors MC irgi nieko, bet man kazkaip nesiziuri jo klirensas. Sparkas kazkaip labiau subalansuotas :D Bet vistiek saunu! Lauksim pristatymo (t) :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Kipshau
Posts: 22
Joined: 2018 Dec 13, 00:46
Masteli: 1:43
Location: Vilnius

Re: Gamintojai

Post by Kipshau »

Paulius43 wrote:959 pagal pinigus tai man Spark'o geriausias variantas.. Nors MC irgi nieko, bet man kazkaip nesiziuri jo klirensas. Sparkas kazkaip labiau subalansuotas :D Bet vistiek saunu! Lauksim pristatymo (t) :vrs
Man tai viskas būtų gerai su tuo Minichamps 959, bet ratai, tiksliau ratlankiai ir viskas kas giliau už jų kažkaip pigokai žiūrisi, norėtųsi daugiau detalumo.
O dėl pristatymo, tai ką čia pristatinėt vieną modelį, palauksiu bent kol 3-5 turėsiu :D
Post Reply