[Group buys] Grupiniai pirkimai

Ieškančiųjų įsigyti automobilių modelius ar jų reikmenis skiltis.
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Henri, tame ir reikalas, kad nera nei metu :D Kadangi, kaina buvo mazesne 10eu nei AA tai maniau ir kokybe bus panasi. Aj, kaip bebutu tam Audi modeliui jauciu papildomus sentimentus tai gerai ir Otto kokybe :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Paulius43 »

Gerb.Zigmas wrote:
gintarinis wrote: kolegai pirkom Audi S8 Otto, tai biskeli nusivyle , kad neatsidaro niekas :)
Lygiai del to pacio nusivyliau ir as...salonas, kiek matosi labai detaliai atkurtas. Nesuprantu kam ji slepti po neatsidaranciom durelem...plius dar langai is itin plonos plastmases - spusteli su pirstu ir idumba...apie dugno "detaluma" net nesneku... "Maisto" modeliu dugnai zymiai rimtesni. Nuvyle mane Otto. Maniau kad uz minichampus rimtesni jie...pasirodo nifiga...
Neisizeisk del to ka tuoj pasakysiu, bet tavo atveju reiketu zaislus kolekcionuoti (tipo mineti Maisto ir pan.) :) Rimti modeliai skirti jais geretis ir i vitrina idet o ne zaisti ir ciupineti is visu galu :lol:

O ir Henris teisybe sako, derviniai (resin) 99,9% buna neatsidarantys.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Nu idomiai cia suskelei del tu zaislu...tai jau nebegaliu savo nuomones issakyti? Kist i lentyna ir geretis iskart reikia? Ir nė cypt apie nauja modeli? :D

Jeigu atrodo kaip zaislas, ka dabar daryt? Nesu patyres kolekcionierius, neturiu tiek ziniu kiek daugelis is Jusu. Teturiu pora AA ir pora MC...gaves nauja Otto issakiau savo nuomone kad kokybe nusivyliau...nesuprantu kam kuri vieta cia neaiski.
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Ir siaip esu priekabus zmogus, megstu tvarka ir kokybe. Sugebu prisip...ti prie bet ko...ka jau kalbeti apie kazkoki modeli :D :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Paulius43 »

Na tiesiog mano manymu kokybe su tamstos komentarais nelabai ka bendro turi :idea:

Jei modelis teisingas, t.y. islaikytos proporcijos, tinkamai atkartotos visos detales ir puosyba (tipo moldingai, dekoles, lempos teisingos formos ir nudazymo ir t.t.), tiksliai padarytas salonas su viskuo ir nudazymas tinkamas tai mano supratimu kokybe yra nepriekaistinga. Suprasciau, jei sakytum kad nekokia kokybe nes pvz. vietpje gumines padanga yra is dervos ir ji atsoko nuo ratlankio (man taip nutiko vienam 80 euru vertes rezininiam sunkvezimiui), blogai nudazyta ar siaip koks gamybos brokas (tikrai turiu ne viena ir ne du su tokiais defektais).

O del spec. ypatybes, pvz. atidaromos dureles tai yra ne kokybes, o konstrukcijos klausimas, ir zaliavos is ko modelis padarytas (kaip jau kalbeta, rezininiai neatsidarineja dazniausiai, arba buna labai labai brangus ir todel vienetais daromi).

O ir siaip pries leidziant rimtesnes sumas pinigu rekomenduotina pasidomet koki produkta perki del visa ko :) :vrs

Tiesa, as pats nekolekciuonuoju 18-iniu nes man jie atrodo butent kaip zaisliniai (cia tuoj Gytis pasireiks kad jo turimi CMC nei kaina, nei detalemis nei kokybe neturi nieko bendra su zaislais :rx ), mazensiame mastelyje (pvz mano 43-iam) sunkiau gerai atkartot tikra masina. Zinoma, tik didensiame mastelyje (kaip 18 ar 1/12 ar dar didesniame) yra imanomi kilimeliai, minkstos sedynes, bagazines apmusalai, vairu sukinejami ratai, veikiancios lempos ir is paties modelio sklindantis variklio garsas (1/87 ar 1/43 tai padaryta tik didesneje dezuteje/padekliuke) [na cia kai kurie dalykai vis dar neserijine fantastika bet ateis laikas ir tam], bet kai pradedi deti i lentynas viena po kito tokios "smulkmenos" greitai pasimirsta :D

Sekmes pildant kolekcija ir linkiu "nenudegti" su kitais pirkimais ir is anksto gerai nuziureti ka perki.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Na pastacius modeli i lentyna daug ko nesijaucia ir nesimato...nei silpnu langu nei baisaus dugno...tik galbut krenta i akis netobulai atkurta priekine optika, kapotas...taciau viska pajauti paemes modeli i rankas...APIE KA AS IR KALBEJAU. Sakei imti nereikia, tegu tik stovi. Nereikia tai neimk. O as paimiau ir parasiau savo savo nuomone bei "ispudzius".
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3098
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gytis »

Vyrai, kam pyktis dėl smulkmenų, pažaidžia ir Paulius su tais modeliukais. Tik va kad kartais taip užsvaigsta, kad net kilimėlių nepastebi. Yra Pauliau ir 1:43 su kilimėliais, tik va kam jų reikia?...Nebent dulkėms rinkti.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Vyrai, kam pyktis dėl smulkmenų, pažaidžia ir Paulius su tais modeliukais. Tik va kad kartais taip užsvaigsta, kad net kilimėlių nepastebi. Yra Pauliau ir 1:43 su kilimėliais, tik va kam jų reikia?...Nebent dulkėms rinkti.
Zinau, Gyti, pats turiu simto metu senumo leidimo Detail Cars R129 SL'a su guminem sedynem ir kilimeliais...
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Svajunas
Posts: 22
Joined: 2012 Oct 27, 12:47

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Svajunas »

gal kasnors noretu grupini pirkima daryt?pvz is modelissimo? uzsimaniau e30 :lol:
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Svajunas wrote:gal kasnors noretu grupini pirkima daryt?pvz is modelissimo? uzsimaniau e30 :lol:
Nu prisideciau ir as su vienu modeliu...tik vel gi, kazin ar greit susirinks daugiau norinciu...
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Viktoras »

Aš irgi su vienu prisidėčiau :)
Svajunas
Posts: 22
Joined: 2012 Oct 27, 12:47

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Svajunas »

as pirkciau jeigu greitai susirinktumem ir iki nauju metu gautum modelius
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Svajunas wrote:as pirkciau jeigu greitai susirinktumem ir iki nauju metu gautum modelius
Manau be sansu gauti iki nauju
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3098
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gytis »

Aš prisidedu, nors praeitą kartą didžiausias stabdis buvau, bet šįsyk būsiu spritnas. :lol:
User avatar
cirmantas
Posts: 89
Joined: 2011 Dec 12, 22:38

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by cirmantas »

Ir vel as savo trigrasi kisu :lol: .Tai apsispreskit kas ko ko norit ir is kokio pardavejo.Nupirksim :vrs
Svajunas
Posts: 22
Joined: 2012 Oct 27, 12:47

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Svajunas »

o jeigu tarkim greitai suderinam viska iki savaites galo pvz ar kitos savaites pradzios.tai kada anksciausiai gautum modelius?
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3098
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gytis »

Modelissimo!!! :lol:
User avatar
cirmantas
Posts: 89
Joined: 2011 Dec 12, 22:38

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by cirmantas »

Siais metais be sansu jau suspet. :time
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Gerb.Zigmas »

Jo, galim imt is modelissimo. As uz (t)
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: [Group buys] Grupiniai pirkimai

Post by Viktoras »

Jei bus group pirkimas iš modelissimo, tai aš prisidedu, bet tik po naujų (iškart), nes dabar kalėdos, dovanos ir švenčių planavimai surijo biudžetą. Sau pačiam nelabai kas beliko dovanoms :D
Post Reply