Henrio garažas

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gytis »

Tarp kitko, pykit nepykę, :lol: aš pasilikčiau tą raudoną! Jis retesnis ir tikrai autentiškas. :lol:
O Rolss-Royse išvis vienas iš gražiausių bet kada pagamintų automobilių, mano akimis žiūrint, nors su šio modelio galiniais ratais kažkas ne taip. :?: Mažas šaukštelis deguto. :(
Last edited by Gytis on 2013 May 20, 01:16, edited 2 times in total.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Paulius43 »

uau biski detales... kokie ratai.. Butu faina jei isleistu paprasta gatvini... bet turbut neisleis :twisted: :twisted: (sutaupysiu...)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Gytis wrote:Tarp kitko, pykti nepykę, :lol: aš pasilikčiau tą raudoną! Jis retesnis ir tikrai autentiškas. :lol:
O Rolss-Royse išvis vienas iš gražiausių bet kada pagamintų automobilių, mano akimis žiūrint, nors su šio modelio gaminiais ratais kažkas ne taip. :?: Mažas šaukštelis deguto. :(
Na, ir oranzinis autentiskas.

RR modelis tikrai labai fainas. Ratai ir man truputi kliuna, pirma netokie kokie turi buti, antra sulinde i arkas ypac galiniai.
Kas liecia automobilio, tai viso sesi tokie pagaminti ir vel arabams :D

Image
Paulius43 wrote:uau biski detales... kokie ratai.. Butu faina jei isleistu paprasta gatvini... bet turbut neisleis :twisted: :twisted: (sutaupysiu...)
Modeliai tikrai padaryti nerealiai graziai. Nori gatvinio ? Bus :D TSM isleis LM ir dar kelis nerealius Makus. As jau bent tris noriu. Beja, is atsiliepimu jie dar geriau padaryti nei HPI.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gytis »

Aš žiūriu žiūriu, kažkas ten ne taip. Slenksčiai per dideli ar bamperiai ne proporcingai aukštai kažkaip.
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Cia i ka tu ziuri ?
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2291
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gedas »

Makai labai gražūs. Labai labai.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gytis »

Man tai Rolls Royce ramybės neduoda. Nu be proto gražus, ale.....
O kad arabams, tai matosi pagal dažymą. Maskuojanti spalva dykumoje konkrečiai. :lol:
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Paulius43 »

Henris wrote: Modeliai tikrai padaryti nerealiai graziai. Nori gatvinio ? Bus :D TSM isleis LM ir dar kelis nerealius Makus. As jau bent tris noriu. Beja, is atsiliepimu jie dar geriau padaryti nei HPI.
Del grazumo ir kokybes tai aisku, bet man LM ir kt. nelabai, as "puristas", man tradicinis F1 smagiau, ir noriu labai gero modelio nors ir Minichampsai vitrinoj gerai ziurisi.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gytis »

Niekaip negaliu prisiminti Phantomą turiu ar ne :lol:
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Paulius43 wrote:Del grazumo ir kokybes tai aisku, bet man LM ir kt. nelabai, as "puristas", man tradicinis F1 smagiau, ir noriu labai gero modelio nors ir Minichampsai vitrinoj gerai ziurisi.
Kaip nekeista, be MC nelabai kas nori daryt F1. AA darys, bet su atidaromom durim. Is nuotrauku atrodo baisokai, gal darbinis variantas dar ...
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Niekaip negaliu prisiminti Phantomą turiu ar ne :lol:
Gyti, yra sarasai tam reikalui! :D :lol: as pvz. i Excel viska vedu, atsidarai faila, paziuri sarasa ir prisimeni kas dezej guli...

Henris wrote:Kaip nekeista, be MC nelabai kas nori daryt F1. AA darys, bet su atidaromom durim. Is nuotrauku atrodo baisokai, gal darbinis variantas dar ...
Man atrodo kad ir galutinis variantas taip pat bjauriai atrodyst, lygiai kaip ir ju Miura ar Countach! Vienintelis privalumas yra tas kad gali i vitrina idet "atidaryta" modeli ("uzdaryta" laikyt butu nesamone mano nuomone nes tokiu tarpu nuo sovietiniu modeliuku laiku niekas nedaro, net Kyosho geriau susitvarke su savo Ferrariais... nors iki resininiu toli kaip iki Menulio).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Paulius43 wrote:Man atrodo kad ir galutinis variantas taip pat bjauriai atrodyst, lygiai kaip ir ju Miura ar Countach! Vienintelis privalumas yra tas kad gali i vitrina idet "atidaryta" modeli ("uzdaryta" laikyt butu nesamone mano nuomone nes tokiu tarpu nuo sovietiniu modeliuku laiku niekas nedaro, net Kyosho geriau susitvarke su savo Ferrariais... nors iki resininiu toli kaip iki Menulio).
Blemba, eBay buvo AutoBarn F1 pilnai visas atsidarinejantis uz protinga kaina. Menesi varvinau seile ir kai bribrendau pirkti, nupirko, o kabejo labai ilgai.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gytis »

Pažiūrėjau į Makų ratus ir man jie priminė mano pirmą kietą modelį pirktą apie 1993 metus. Tai buvo "Trofeo", geresnis už MC, nes ratai buvo su stabdžių diskais! :lol:
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2291
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Gedas »

Paulius43 wrote: Man atrodo kad ir galutinis variantas taip pat bjauriai atrodyst, lygiai kaip ir ju Miura ar Countach! Vienintelis privalumas yra tas kad gali i vitrina idet "atidaryta" modeli ("uzdaryta" laikyt butu nesamone mano nuomone nes tokiu tarpu nuo sovietiniu modeliuku laiku niekas nedaro, net Kyosho geriau susitvarke su savo Ferrariais... nors iki resininiu toli kaip iki Menulio).
O aš naktimis nemiegojau, kaip AA lambų norėjau. Dabar ramiau miegosiu :D
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Paulius43 »

Henri, ten negalejo buti Autobarno modelis, Autobarn tik neatsidarancius leido. Paskui kazkokie kinieciai nukniso formas ir perdare padelkas, be to tas atsidarantis irgi kinieciu buvo.. Auctionslady pardavinejo ebayjuj ane?
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Paulius43 wrote:Henri, ten negalejo buti Autobarno modelis, Autobarn tik neatsidarancius leido. Paskui kazkokie kinieciai nukniso formas ir perdare padelkas, be to tas atsidarantis irgi kinieciu buvo.. Auctionslady pardavinejo ebayjuj ane?
Taip, pas Auctionslady maciau. Gali buti, nes kaina palyginus su AB normali buvo. Bet modelis, bent is nuotrauku, superinis.
HPIM6328.jpg
[
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Paulius43 »

(t) (t) *drool*
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

.
Alpina B6 GT3 "Presentation 2008" - Spark

Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Linas
Posts: 455
Joined: 2011 Mar 02, 23:05
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 ir kita
Location: Kėdainiai

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Linas »

super geris (t) (t) (t)
“To do something well is so worthwhile that to die trying to do it better cannot be foolhardy.
It would be a waste of life to do nothing with one’s ability, for I feel that life is measured in achievement,
not in years alone.” Bruce McLaren 1937–1970
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Mažiau ar daugiau susiję su BMW

Post by Henris »

Linas wrote:super geris (t) (t) (t)
Alpina tikrai superine. Ilgai ieskojau ir radau ir dar uz tokia maza kaina. Tikiuosi Gytis nelabai pyksta, nes jam neliko :)
Post Reply