Artefaktų medžioklė

Kviečiame aptarti įvairius klausimus, susijusius su automobilių modeliais, jų gamintojais, kolekcionavimo ypatumais.
Post Reply
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3070
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Artefaktų medžioklė

Post by Gytis »

Šį kart kelionėje į Vokietiją (rojų) :idea: galvoje pribrendo ir užgimė mintis apie naują temą.
Pradėkime nuo to, ką aš vadinu "artefaktais". Mūsų srityje, tai labai reti, dažniausiai jau nebegaminami modeliai.
Taigi būtent šioje kelionėje su tokiais modeliais man labai pasisekė ir šiuo klausimu ji buvo įpatingai produktyvi. Aš manau, kad pas daugumą mūsų anksčiau ar vėliau atsiranda tukių modelių, kurių mums būtinai reikia, bet dažniausiai jų neįmanoma gauti. Dabar aš ieškodamas sau modelių, galiu užtikti kam nors labai reikalingą modelį, ir man tikrai nesunku jį nupirkti. Būna tikrai retų variantų. Manau tokiais atvejais kiekvienas mūsų galime padėti vienas kitam. Siūlyčiau šioje skiltyje talpinti tuos modelius, kurių reikia jūsų kolekcijoms bet kokia kaina. Aišku gerai būtų, kad patalpintumėte ir kordinates, kaip su jumis galima skubiai susisiekti, užklupus tokį modelį. Taip pat norėtūsi, kad tai netaptų kažkokia biznio darymo vietą, o būtų greičiau pagalbos draugui skiltis!
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Artefaktų medžioklė

Post by Devilbullet »

Tikrai įdomi idėja, nes ateis laikas, kai visiems kurie turi griežtą temą, kurios nuosekliai laikosi, reikės tokios "pagalbos". Bet čia dar reikia tarkime stipriai padirbėti, kol išryškės tie "Artefaktai". Manau galima ir tam tikras lubas parašyti, nes kaip pats esi minėjęs, kai už MC prašo daiugiau nei LS, ko gero tada renkamasi LS. Ir manau teisingas požiūris, kad tai neturi tapti retų modelių gavimo būdu - pardavimui.
User avatar
Gerb.Zigmas
Posts: 698
Joined: 2013 Apr 25, 20:51
Masteli: 1:18 ir 1:43
Kolekcionuoju: Audi

Re: Artefaktų medžioklė

Post by Gerb.Zigmas »

Nu tai tada bandom :)

Reikalingos B2 platformos Audi 80 arba 90. Abi buvo tiek dvidurės tiek keturdurės. Kokie modeliukai buvo gaminti iki galo nežinau, dvidurių berods nebuvo. Pridedu asociatyvias foto:

Image
img hosting

Image
windows 7 screen shot

Pasiekiamas visą parą (+47)46227464 :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Artefaktų medžioklė

Post by Paulius43 »

Gera ideja, bet manau, kad reiketu deti konkretaus modelio nuotrauka, katalogo numeri, ir kainu lubas.. as daug tokiu turiu sarase bet reik perkratyti :)
Sita tema tiktu lygiai taip pat ir interneto parduotuvems ir t.t., ne tik fiziskai randant kazkur.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply